Dostupné vzdelávacie prostredia pre sústredenie a pohodu pri práci

S dôrazom na vysokú kvalitu, udržateľnosť a ergonómiu navrhujeme atraktívny školský nábytok a flexibilné interiérové riešenia, ktoré majú významný vplyv na študentov a zamestnancov škôl. Analyzujeme vaše potreby a vyvíjame dostupné vzdelávacie prostredia, ktoré podporujú vzdelávanie a výučbu. Spolu vytvárame úspešné školské prostredia!

Potrebujete pomôcť s prostredím vo vašej škole?

KONTAKTUJTE NÁS DNES

Dobre naplánované, udržateľné riešenie interiéru je navrhnuté podľa identifikovaných potrieb školy, kde vlastnosti, dizajn a rozmiestnenie interiéru uľahčujú, nabádajú a podporujú vyučovanie a učenie.

Inšpiratívne vzdelávacie priestory

Next Education® analýza vzdelávacieho prostredia

Zlepšenie vždy začína porozumením. Cesta k atraktívnemu a dobre fungujúcemu školskému prostrediu začína identifikáciou a analýzou vašich jedinečných potrieb. Naša analýza vzdelávacieho prostredia Next Education® vám pomôže zhromaždiť cenné znalosti a údaje ešte pred samotným návrhom vášho priestoru. Je to základ pre dobre premyslené riešenie interiérového dizajnu, ktoré podporuje vzdelávanie.

Preskúmajte Next Education®

Ľudia sú najdôležitejším článkom každej organizácie. Investujte do holistickej ergonómie, aby ste svojim ľuďom pomohli robiť skvelé veci. Naše odborné znalosti v oblasti ergonómie a rozmanitý sortiment produktov vám poskytujú podmienky pre pohodu na pracovisku, angažovanosť a výkon.

Najskôr ľudia

Objavte náš široký sortiment

Inšpirujte sa a spoznajte náš udržateľný nábytok a flexibilné interiérové riešenia. Dizajn, ktorý má zmysel, kde estetika a funkčnosť idú ruka v ruke.

Ľudia, interiér a prostredie, ktoré pretrvajú v čase. Navrhujeme a vyrábame trvalo udržateľný nábytok vysokej kvality a vytvárame flexibilné riešenia, ktoré sa vyznačujú nízkym dopadom na životné prostredie a dlhou životnosťou.

Udržateľnosť po celý čas