Budúcnosť je v našich rukách

VYTVáRANIE PRACOVNýCH PROSTREDí, KTORé FORMUJú NAšE BUDÚCE GENERáCIE JE PRE NáS VEľKá čESť. šKOLY NIE Sú LEN NAJVäčšíMI PRACOVNýMI PROSTREDIAMI, Sú ZáROVEň TýMI NAJDôLEžITEJšíMI.

75 rokov skúseností v praxi

Desiatky rokov skúseností nás naučili, ako veľmi ovplyvňuje fyzické prostredie samotný pracovný výkon. Pre vytvorenie funkčného, stimulujúceho učebného prostredia spájame naše znalosti o interiérovom dizajne, technológiách a vzdelávaní. S viac ako 75 rokmi skúseností navrhujeme a vyvíjame ergonomicky správne a silné vzdelávacie prostredia so zameraním na pohodu učiteľa i žiaka. Inteligentné, podporné, atraktívne riešenia umožňujú každému rásť a dosiahnuť svoj plný potenciál.

ZAUJÍMA VÁS, KTORÉ RIEŠENIE BY NAJVIAC VYHOVOVALO VAŠEJ ŠKOLE?

Kontaktujte nás

KOMPLETNÉ RIEŠENIA, INŠPIRUJÚCI INTERIÉROVÝ DIZAJN

Chceli by ste vidieť viac z našich produktov?

Inšpiračná galéria

Rôzne učebne - rôzny metódy učenia

Existuje nekonečné množstvo spôsobov, ako sa učiť a nespočetne veľa vyučovacích metód. Aby sme obsiahli tieto rozdiely, vytvárame rozmanité vzdelávacie prostredia. Vnímame učiteľov a študentov ako jedinečné bytosti a pri riešeniach dbáme na vhodnú ergonómiu a redukciu hluku. Vzdelávacie priestory by sa mali prispôsobiť rôznym osobnostiam, nie naopak.

úložný priestor - každý priestor je dobrý priestor

Chodba je viac než len jednoduchý priechod. Slúži nielen ako miesto, kde sa ľudia stretávajú a presúvajú, ale funkčné vybavenie môže slúžiť ako základ k úžasným školským dňom. Robustné, trvácne skrinky znesú neustále používanie, zatiaľ čo inteligentné dizajnové riešenia prinášajú poriadok medzi knihy, ceruzky a papier.

MEDIATEK - nové technológie potrebujú nové miesto

Naším cieľom je spojiť to najlepšie z oboch svetov tak, že dáme miesto knihám a ďalším tlačovinám priamo pri počítačových termináloch. Základom sú priestory pre konverzáciu a reflexiu, ale aj umiestenie personálu v ich blízkom dosahu. Každý z týchto jednotlivých prvkov tvorí ucelené vzdelávacie prostredie.

ČUlÁ knižnica stimuluje myseľ

Knižnica nie je len miestom, kam sa odkladajú knihy, je srdcom a dušou školy. Profesionálnym spôsobom premeníme tento priestor na zónu pre efektívne učenie a reflexiu. Intuitívne ergonomické riešenie podporuje nie len individuálne štúdium, ale umožňuje aj spoluprácu a skupinové aktivity.

lounge pre učiteľov - miesto pre konverzáciu a reflexiu

Pre zamestnancov školy je miestnosť pre zotavenie a reflexiu nesmierne dôležitá. Každá minúta na tomto mieste poskytuje vzácnu príležitosť pre oddych a dobitie energie. Vďaka priestoru s príjemným dizajnom a pohodlným sedením sa tak pár chvíľ na relaxáciu môže javiť ako večnosť.

učiteľský kabinet - ergonomický a jednoduchý úložný priestor

Príprava na hodiny, opravovanie testov alebo rozhovory so študentami - pracovisko učiteľov je počas celého školského dňa plne vyťažené. Pokiaľ dizajnu tohto priestoru venujete rovnakú pozornosť a starostlivosť ako pri návrhu učební, získate flexibilné a efektívne riešenie s množstvom benefitov.

CHCELI BY STE VIDIEŤ VIAC PRÍKLADOV RIEŠENÍ VZDELÁVACÍCH PRIESTOROV?

Kontaktujte nás

SME TU PRE VÁS.
OD ZAČIATKU AŽ PO KONIEC.

Hľadáte špecifický produkt? Mali by ste záujem o navrhnutie riešenia na mieru, podľa vašich predstáv? Alebo vás jednoducho zaujíma, čo vám vieme ponúknuť? Kontaktujte nás - sme tu pre vás!