NÁVRAT DO PRÁCE

Tento rok návrat do práce znamená niečo nové. Dávno tvrdíme, že práca nie je miesto, kam chodíme, ale to, čo robíme. Dnes, viac ako kedykoľvek predtým, vidíme ako organizácie a ľudia prijímajú zmeny a nové spôsoby práce. Pre niektorých návrat do práce znamená ostať doma, pre iných to zas znamená postupný návrat k novému druhu kancelárie. Kdekoľvek sa vy a vaša organizácia v súčasnosti nachádzate, sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť pracovné prostredie, v ktorom môžete prosperovať.

NÁVRAT K PRIESKUMU O BEZPEČNEJ KANCELÁRII

Tento prieskum poskytuje vašej spoločnosti pohľad na to, ako vaši zamestnanci prežívali prácu počas Covid-19. Výsledky môžete použiť ako základ plánovania návratu do kancelárie.

21 otázok. 15 minút.
Výsledky za 12 dní.

PRIESTOROVÉ PLÁNOVANIE

Využívate dnes váš kancelársky priestor inak ako v minulosti? Zhodnotíme váš súčasný interiér a pomôžeme vám ho prezariadiť tak, aby vyhovoval vašim súčasným potrebám.

KONZULTÁCIA INTERIÉROVÉHO ZARIADENIA

Aký druh produktov najviac vyhovuje vašim potrebám? Prevedieme vás ponukou produktov a riešení pre najergonomickejšie, najflexibilnejšie a najudržateľnejšie pracovné prostredie tak v kancelárii, ako doma.

HOME OFFICE

Rozmýšľali ste nad ergonómiou zamestnancov, ktorí pracujú z domu? Správnym nastavením nábytku zaistíte, aby sa mohli sústrediť na prácu a boli zdraví. Náš Expresný sortiment, s rýchlym dodaním, predstavuje vybranú škálu produktov pre domácu kanceláriu. Pomôžeme vám prispôsobiť riešenie pre vaše podnikanie.

ANALÝZA PRACOVISKA

Potrebujete prehodnotiť svoj spôsob práce? Možno ste počas práce z domu objavili iné spôsoby práce a sami vidíte, že účel kancelárie sa mení. S našou analýzou pracoviska Next Office® vám pomôžeme zapojiť do procesu zmeny vašich zamestnancov, analyzovať vaše súčasné a potenciálne potreby a zmapovať vaše spôsoby práce. Súčasťou výsledkov založených na faktoch sú odporúčania týkajúce sa alokácie priestoru, jeho nákresu a pracovných metód podľa vašej vízie a cieľov. To vytvára základ pre riešenia prispôsobené obchodnému zameraniu a taktiež pre dlhodobo udržateľné riešenia, ktoré môžu pomôcť vám a vašim zamestnancom prosperovať. Čítať viac.

SME TU PRE VÁS PO CELÝ ČAS

Vieme, že mnohé podniky prežívajú ťažké časy, a preto by sme vám chceli pomôcť vytvoriť také pracovné prostredie, ktoré podporuje produktivitu. Možno sa cítite neistí v tom, ako môžete v budúcnosti efektívne využívať váš priestor. Radi vám poradíme a nájdeme riešenie, ktoré je optimalizované nielen priestorovo, ale zároveň vám ušetrí prevádzkové náklady.

VŠETKY NAŠE SLUŽBY PONÚKAME AJ DIGITÁLNE!

DAJTE NÁM VEDIEŤ, AKO VÁM MÔŽEME POMÔCŤ

Kontaktujte nás