Starostlivosť

priestor pre pohodu

Dizajn zdravotných zariadení by mal v pacientoch vzbudzovať pocit pohody. NašIMI riešeniaMI sa usilujeme o to, aby sa TU ĽUDIA cítili ako doma.

KOMPLETNÉ riešenia - od vstupu až do vnútra

Ponúkame vám kompletné riešenia pre prostredia zdravotnej starostlivosti, od prijímacích priestorov recepcie až po stimulačné denné miestnosti pre klientov a personál. Využívame naše mnohoročné skúseností s cieľom ponúknuť plnú podporu a poradenstvo. Snažíme sa o to, aby celý proces prebehol čo najhladšie. 

koncepty a kroky ako vytvoriť pocit pohody

Teplý a príjemný priestor podporuje pocity pokoja a bezpečia. Vhodne navrhnutá vstupná miestnosť otvára dvere k efektívnemu stretnutiu. V príjemnom prostredí čakárne plynie čas rýchlejšie. Osvedčené koncepty, ktoré využívame pri tvorbe riešení podľa vašich špecifických potrieb, nás sprevádzajú v priebehu celého procesu. 

InTELIGENTNÝ, praktický a podporný nábytok

Ergonómia, kvalita, udržateľnosť, inovácia a dizajn sú kľúčovými faktormi pri návrhu a vývoji nábytku pre zdravotné zariadenia. Nábytok by mal byť ľahko používateľný, presúvateľný a udržiavateľný. Mal by byť stabilný a odolný a zároveň by mal pomôcť vytvoriť upokojujúce, pohodlné miesto plné pozitivity a tepla.

ZAUJÍMA VÁS RIEŠENIE PRE VAŠE ZARIADENIE?

Kontaktujte nás

Inšpirácia a príklady priestorov zdravotnej starostlivosti

CHCELI BY STE VIDIEŤ VIAC PRÍKLADOV RÔZNYCH ZDRAVOTNÝCH PRIESTOROV?

Inšpiračná galéria
Vstup - PRÍVETIVÝ prvý dojem

Vstupná zóna do zdravotného zariadenia určuje pocit z celej návštevy. Milé uvítanie a prijatie zo strany zamestnancov, ktoré vyžaruje istotu a starostlivosť, predstavuje rozdiel medzi dobrou a zlou návštevou. Máme výbornú prax pri navrhovaní čakární a vstupných zón, ktoré pôsobia upokojujúco.

denná miestonosť - pre spoloČNÉ STRETNUTIA a zábavu

Atraktívne, prívetivé priestory pre individuálne a skupinové aktivity, ako je čítanie, hry, televízia alebo len nerušené posedávanie a nič nerobenie. Denná miestnosť s pohodlným sedením a prístupným úložným priestorom pre knihy, noviny, časopisy a hry sú obľúbené miestnosti.

jedáleň - miesto pre stravovanie a konverzáciu

Miesto, kde sa stravujeme je dôležité nielen pre náš pocit, ale aj pre naše celkové zdravie. Navrhnutie fantastickej jedálne je viac ako len vytvorenie dobre vyzerajúcej reštaurácie. Je dôležité vziať do úvahy aj zvuky a vône. V pokojnom a vzdušnom prostredí chutí jedlo oveľa lepšie.

súkromné izby - pre odpočinok a zotavenie

Každý potrebuje útočisko, pokojné miesto, kde neprichádza do styku s každodenným zhonom a stresom. Toto platí najmä v zdravotných zariadeniach, kde pohoda a pokoj sú nanajvýš dôležité. S týmto vedomím navrhujeme ergonomicky vhodné, ukľudňujúce priestory, ktoré podporujú odpočinok a zotavenie.

spoločenské miestosti - pre stretnutia a podujatia

Tieto spoločné priestory môžu poňať väčšie skupiny ľudí a najrôznejšie udalosti. Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti navrhovania spoločenských miestností nám poskytujú dôležité poznatky, ako minimalizovať rušenie a podporiť sústredenie skupiny.

priestor pre zamestnancov - pre konverzáciu a prácu

Je samozrejmé, že každé zariadenie obsahuje aj priestor pre zamestnancov. Či už je to sústredená práca alebo rozhovory s kolegami, vytvárame priestory, ktoré sú aj ergonomické, aj príjemné: dokonalé miesto na nabitie.

CHCELI BY STE VIDIEŤ VIAC PRÍKLADOV RÔZNYCH ZDRAVOTNÝCH PRIESTOROV?

Kontaktujte nás

Sme tu pre vás.
Od začiatku až po koniec.

Hľadáte špecifický produkt? Mali by ste záujem o navrhnutie riešenia na mieru, podľa vašich predstáv? Alebo vás jednoducho zaujíma, čo vám vieme ponúknuť? Kontaktujte nás - sme tu pre vás!