To, že je niečo recyklovateľné neznamená automaticky, že je aj udržateľné. V Kinnarpse veríme v udržateľnú cirkularitu. Je dôležité, aby sme vytvárali také produkty a riešenia interiérov, ktoré sú vhodné na dlhodobé používanie. Dôraz preto kladieme na vedomé rozhodnutia, tvorbu flexibilných riešení a zameranie sa na kvalitu. Vytvorením podmienok pre nízke náklady na životný cyklus produktu, môžete zvýšiť blahobyt a efektivitu organizácie a zároveň chrániť cenné prírodné zdroje.

Urobiť zmenu by malo byť jednoduché.

Tri kľúče k udržateľnému
a cirkulárnemu interiéru

 

EN-Tre cirklar med rubriker-WEBB.png

EN-Tre cirklar med rubriker-WEBB2.png

EN-Tre cirklar med rubriker-WEBB3.png

Zmena začína
porozumením

1. Robte vedomé rozhodnutia

 

Začnite dôkladným prehodnotením vášho projektu už na jeho začiatku. Interiérové ​​riešenie, ktoré vychádza z vašich skutočných potrieb, prispieva k plneniu každodenných úloh, pohode na pracovisku a celkovému výkonu. Uvedomelým výberom môžete ovplyvniť efektivitu vašej organizácie a zároveň šetriť prírodné zdroje. Začnite tým, že zhodnotíte vašu víziu a spôsob práce vašej organizácie a potom zmapujete svoje potreby.

Vaše riešenie by malo byť trvalo udržateľné; ekologicky, ekonomicky a ergonomicky. Pomôžeme vám v tom vďaka našej analýze pracovného prostredia. Je to najlepší spôsob, ako zozbierať údaje a poznatky pri navrhovaní vášho budúceho interiéru. Dôkladná príprava a pevný základ určujú úspech a umožňujú skutočnú zmenu k lepšiemu pre ľudí i životné prostredie.

Jedinou konštantou
je zmena

2. Vytvorte flexibilné riešenia

 

Akokoľvek zvláštne to môže znieť, flexibilita je kľúčom k stabilite. Ak hľadáte skutočne udržateľné a cirkulárne riešenia, váš nábytok a interiér musí byť flexibilný, modulárny a multifunkčný. Vaše súčasné potreby sú rovnako dôležité ako tie, ktoré vzniknú v budúcnosti. Nové potreby, požiadavky alebo pravidlá v pracovnom prostredí by tak nemali znamenať nutnosť výmeny nábytku. Schopnosť zmeniť optiku a prispôsobiť sa novým situáciám je, v neustále sa meniacom svete, kľúčová.

Flexibilný interiér je skrátka vhodný pre rôzne druhy činností, rôzne spôsoby práce a rôznych ľudí. V konečnom dôsledku, schopnosť zmeny interiérového dizajnu záleží od flexibility. Samozrejme, môže to byť iná cesta ako ste pôvodne zamýšľali, ale konečný výsledok bude taký, aký má byť. To zaručujeme!

Zmeny sú 
v detailoch

3. VYBERTE SI VYSOKÚ KVALITU

 

Vysoká kvalita pre nás znamená vytvárať odolné produkty s dôrazom na najmenší detail, určené na časté a dlhodobé používanie. Predprípravou našich produktov na obnovu, modernizáciu a čistenie výrazne predlžujeme ich životnosť. Okrem toho, používame trvalo udržateľné materiály šetrné k životnému prostrediu. Použitím vhodných materiálov a farieb v interiéri môžu naše produkty skutočne podporovať požadované funkcie pracovného prostredia. 

Vysoká kvalita je niečo, čo treba zažiť osobne. Ponúka možnosť plnej kontroly a zlepšovania počas každej fázy produktu. Od materiálov, výroby a certifikácie po prepravu, dodávku a použitie, Kinnarps spĺňa a prekračuje priemyselné štandardy. Jednoducho povedané, vysoká kvalita znamená dobrú investíciu vzhľadom na nízke náklady životného cyklu.

Vyrobený produkt je dodržaný sľub

Trvalá udržateľnosť a cirkulárne hospodárstvo sa v súčasnosti stali veľmi populárnymi, no my sme na tejto ceste už od roku 1942. Samozrejme, vtedy sa používali iné výrazy, ale naša DNA sa nezmenila. Naším cieľom je poskytovať kvalitný nábytok a riešenia, ktoré budú slúžiť mnohým generáciám. Preto budeme pokračovať vo vytváraní funkčných a atraktívnych interiérov, ktoré umožnia ľuďom rozvinúť a naplno využiť ich potenciál. Zároveň vždy rešpektujeme prírodu a jej cenné zdroje. Výsledok? Nábytok, ktorý sa ľahko používa, čistí, prečalúni, vylepší a recykluje – nábytok, ktorý si ľahko obľúbite. Využitím našich rád si môžete byť istí, že interiér, ktorý vytvoríte, bude úspešný od prvého dňa a bude odolný voči výzvam budúcnosti. Kinnarps môže skutočne zmeniť vašu organizáciu a pracovné prostredie.

Služby pre udržateľnú a cirkulárnu budúcnosť

ANALÝZY PRACOVISKA

Mapujte a identifikujte potreby vášho prostredia pomocou našich analýz kancelárskych, vzdelávacích a opatrovateľských priestorov. 

UDRŽATEĽNÁ DOPRAVA

Opätovne použiteľné prepravné obaly a plná zodpovednosť za montáž a realizáciu podľa vášho interiérového návrhu.

SŤAHOVANIE A ZMENA PRIESTOROV

Či už sťahujete nábytok v rámci svojich priestorov alebo sa sťahujete na novú adresu, sme tu, aby sme vám s tým pomohli.

HOLISTICKÁ ERGONÓMIA

Získajte nové poznatky o udržateľnom a úspešnom pracovnom prostredí prostredníctvom našich workshopov a prednášok.

INVENTÚRA A AKČNÝ PLÁN

Získajte prehľad o svojom interiérovom zariadení, zistite jeho hodnotu a naučte sa, ako ho čo najlepšie udržiavať, modernizovať, umiestniť a znovu používať, aby vyhovoval vašim súčasným i budúcim potrebám. 

NAKUPUJTE CIRKULÁRNE PRODUKTY ONLINE

Nakupujte nové aj renovované produkty vysokej kvality v internetovom obchode Kinnarps. *Platí pre Škandináviu.

SERVIS NÁBYTKU NA MIESTE

Nábytok môžeme zrenovovať priamo u vás.

ČISTENIE NÁBYTKU

Udržiavanie nábytku v čistote je kľúčom k udržaniu atraktívneho pracoviska. Čistením tiež predlžujeme jeho životnosť.

OBNOVA A MODERNIZÁCIA

Renovácia a modernizácia dávajú nábytku nový život a predlžujú jeho životnosť. Nové farby a modernizácia môžu poskytnúť vášmu existujúcemu nábytku nové využitie.

RECYKLÁCIA

Pomáhame recyklovať nábytok, ktorý dosiahol svoju maximálnu životnosť, a to spôsobom šetrným k životnému prostrediu.

 

Služby sa môžu líšiť podľa trhu. Pre viac informácií kontaktujte prosím najbližšiu predajnú kanceláriu.

Všimnite si 
zmenu

Všetky produkty, ktoré boli modernizované, očistené alebo renovované sú špeciálne označené štítkom, ktorý je pripevnený k nábytku a je tiež dobre viditeľný aj v našom internetovom obchode.

K vašim službám,
u vás

Kinnarps má mobilnú servisnú dielňu vytvorenú v servisnom, špeciálne upravenom nákladom aute. Umožňuje nám to renovovať, modernizovať a prečalúniť váš nábytok priamo na mieste, kde sa nachádzate. V tomto vozidle dáme vášmu nábytku nový život. Chránime tým tiež aj životné prostredie, pretože tým znižujeme objem prepravy. *Platí pre Škandináviu.