KINNARPS VYTVÁRA HARMÓNIU S HOLISTICKOU ERGONÓMIOU

Kinnarps mal vždy holistický prístup k interiérom. Ergonómia je kľúčovým elementom jeho interiérových riešení. V budúcnosti bude mať holistický prístup k ergonómii ešte väčší význam, pretože meniace sa pracovné modely a trh práce kladú nové požiadavky na interiérový dizajn a ľudí. Pre ľahšie pochopenie dôležitosti holistickej ergonómie zhrnul Kinnarps všetky jej benefity do témy – „Vytvorte harmóniu“.

HOLISTICKÁ ERGONÓMIA OD KINNARPS

Pomocou holistickej ergonómie uľahčuje Kinnarps obchodným lídrom, nákupcom, manažérom a architektom stretnutie s budúcnosťou. Holistický prístup ku konceptu ergonómie tiež uľahčuje zamestnancom a zamestnávateľom prispôsobenie sa neustále sa meniacej realite. „Nový normál“ sa vyznačuje väčšou flexibilitou, prispôsobením sa potrebám jednotlivcov a otvoreným prístupom k novým nápadom. Holistický pohľad Kinnarpsu začína tým, že na prvé miesto kladie pohodu na pracovisku, kreativitu a produktivitu ľudí. Stručne povedané, holistická ergonómia je komplexným zážitkom z priestoru a jednou z kľúčových prísad pri vytváraní úspešných interiérových priestorov. Vyžaduje si to pozerať sa na veci zo širšej perspektívy, aby sa zabezpečilo, že všetky časti ergonomického riešenia budú vo vzájomnom súlade. Inými slovami, holistický prístup v ergonómii je v súčasnosti dôležitejší ako kedykoľvek predtým a bude základným aspektom v kanceláriách, školách a zdravotníckych priestoroch budúcnosti.

POZRITE SA NA CELKOVÝ OBRAZ OČAMI VEDY

Holistická ergonómia má vedecký základ a spája všetky fyzikálne faktory so všetkými organizačnými a sociálnymi aspektmi. Nábytok, usporiadanie priestoru, ovzdušie, teplota, svetlo, farby, materiály, zvuky a pohyb sú silne spojené s kultúrou, vedením, individualitou, inklúziou, správaním sa a etiketou. Keď sa tieto dva svety spoja a náležite zvážia, vytvorí sa niečo hmatateľné a merateľné. Okrem zvýšenia produktivity a efektivity sa každodenné úlohy stávajú jednoduchšími, pohodlnejšími a zdravšími. Dobre fungujúci priestor, v ktorom sa ľudia cítia šťastne a dosahujú lepší výkon, tiež pomáha k udržaniu starých a náboru nových zamestnancov. To znamená, že holistická ergonómia ponúka aj finančné výhody. Správne ergonomické riešenie bude mať väčší vplyv na celkový hospodársky výsledok spoločnosti.

ĽUDIA A PRIESTOR V DOKONALEJ HARMÓNII

Ak sú veci v nerovnováhe, nie je možné napredovať v podnikaní, znižovať práceneschopnosť a podporovať zdravé pracovné prostredie. Všetky súčasti priestoru musia vzájomne pôsobiť v harmónii. Inými slovami, samotný nábytok nevyrieši problémy s chrbticou zamestnancov, ak ich nepohodlie zhoršuje nedostatočné vedenie alebo toxická kultúra. To je dôvod, prečo je holistický pohľad taký dôležitý. Celkovým pohľadom môže Kinnarps pomôcť svojim klientom byť produktívnejší, efektívnejší a flexibilnejší. Táto metóda tiež vytvára pevný základ pre zvýšenú pohodu na pracovisku, lepšiu spoluprácu a zníženie stresu – v kanceláriách, školách i v zdravotníckych zariadeniach.

POČÚVAJTE, ABY STE VIDELI CELKOVÝ POHĽAD NA HOLISTICKÚ ERGONÓMIU OD KINNARPS.

Myslite na naše produkty ako na nástroje v orchestri. Každý sám dokáže zahrať výnimočné veci, ale každý samostatne nemôže hrať sólo. Ak sú veci v nerovnováhe, nie je možné napredovať v podnikaní, znižovať práceneschopnosť a podporovať zdravé pracovné prostredie. Potrebujete harmóniu. V Kinnarps to nazývame holistická ergonómia. Je to moderný spôsob, ako vytvoriť komplexný zážitok z priestoru a dôležitá súčasť pri navrhovaní úspešnej kancelárie, školy alebo zdravotníckeho zariadenia budúcnosti. Počúvajte a užite si to.

OBJAVTE HOLISTICKÚ ERGONÓMIU

Prečítajte si viac o benefitoch holistickej ergonómie a preskúmajte vedecké články na našej webovej stránke.
kinnarps.sk/ergonomia

VIAC INFORMÁCIÍ

Kristina Hjalmarsson
Phone: +46 515 382 87
Email: kristina.hjalmarsson@kinnarps.se
kinnarps.com

O SPOLOČNOSTI KINNARPS

Spoločnosť Kinnarps dodáva interiérové riešenia pre kancelárie, školy a zdravotnícke zariadenia. Celý hodnotový reťazec sa vyznačuje vysokou kvalitou a nízkym dopadom na životné prostredie – od základných surovín až po hotové riešenia. Kinnarps je jedným z najväčších európskych dodávateľov riešení interiérového dizajnu pre pracovné prostredie s prevádzkami vo viac ako 40 krajinách sveta a s obratom viac ako 3,2 miliardy SEK. Kinnarps Group navrhuje, vyvíja a predáva nasledujúce značky: Kinnarps, Materia, Skandiform, NC Nordic Care, Drabert a MartinStoll. Kinnarps založili v roku 1942 Jarl a Evy Anderssonovci. Je stopercentne vlastneným rodinným podnikom.

www.kinnarps.sk