PRODUKTY PRE ODDYCHOVÉ ZÓNY V TRIEDACH A SPOLOČNÝCH PRIESTOROCH ŠKÔL

Kinnarps vo svojom sortimente ponúka široký výber školských produktov pre vzdelávacie prostredia. Okrem samotného ergonomického školského nábytku sú v priestoroch škôl dôležité aj produkty pre oddychové zóny, či už v triedach samotných alebo v spoločných priestoroch.

Dnešné deti sa učia a objavujú novými spôsobmi. Flexibilné riešenia interiéru škôl vďaka prispôsobiteľným produktom prinášajú možnosť kombinovať rôzne kusy nábytku a zároveň usporiadať nábytok tak, aby vyhovovali konkrétnemu žiakovi a vykonávanej úlohe počas vyučovania. Správnym rozmiestnením interiérových prvkov zároveň podporíte produktivitu a vzájomnú spoluprácu žiakov.

Naše tipy pre oddychové sedenia

Na základe našich skúseností by sme vám radi ponúkli pár nápadov, ako zariadiť spoločné a relaxačné zóny nielen na chodbách a v spoločných priestoroch, ale aj v menších či väčších triedach.

Jana Rybáriková, Kinnarps, spol. s r.o.

FIELDS

Voľbou správnych prvkov sedenia FIELDS vieme na jednej strane vytvoriť kútiky slúžiace na koncentráciu, napríklad v knižniciach, no na strane druhej vďaka tomuto systému dokážeme zostaviť priestor pre väčšiu interakciu medzi študentami a učiteľom. Rôzne tvary taburetiek nám umožňujú vytvárať neobyčajný priestor nielen vo vstupných halách, ale aj v neveľkých triedach.

OFFICE NAP

Sedací vak vyrobený z ekologických materiálov, ktorý slúži na krátke zdriemnutie si či oddych, načerpanie síl pred ďalším vyučovaním alebo testom. Jeho nespornou výhodou je jeho veľkosť, vďaka ktorej sa dá upraviť do polohy ľahu, ale aj sedu s podporou chrbta. Vonkajší poťah je vďaka svojej odolnosti určený do verejných interiérov. Office Nap disponuje koženým pútkom pre jeho ľahšiu manipuláciu.

SPACE

Skrinka SPACE má zosilnený korpus tak, aby na nej mohli deti či dospelí bez obáv sedieť. Vďaka tejto skrinke je možné vytvoriť oddychovú zónu aj v triedach, kde sú častokrát stiesnené priestory. Poskytne vám úložný priestor, miesto na sedenie a vďaka farebným podsedákom získate pekný interiér.