OPTI – INTELIGENTNÉ MOŽNOSTI A PRÍSLUŠENSTVO

Opti je naša inteligentná, ľahko dostupná a užívateľsky prívetivá škála možností a príslušenstva pre pracovné a konferenčné stoly. Produkty sú testované na najvyšší možný stupeň ergonómie a maximálnu kvalitu a bezpečnosť. Poskytujú potrebnú funkčnosť a uvážené a dobre navrhnuté riešenia, ktoré prispievajú k organizovanému prostrediu. Sortiment zahŕňa rôzne riešenia pre manažment káblov, ktoré sú flexibilné, ľahko sa inštalujú a pôsobia úhľadne. K dispozícii sú tiež možnosti napájacích a sieťových zásuviek, ktoré sú umiestnené tak, aby boli po ruke. Bez ohľadu na typ pracovného prostredia alebo konferenčného priestoru máme k dispozícii prispôsobené riešenie pre pripojenie alebo nabíjanie. Naše príslušenstvo tiež obsahuje ergonomické riešenia, ktoré vám uľahčia pracovný deň - napríklad držiaky počítačov, relaxačné opierky rúk pre váš stôl a nastaviteľné ramená monitora.

ZDROJE A NAPÁJANIE

Ľahko prístupná technológia, ktorú máme po ruke a k tomu pôsobí organizovane, zjednoduší a zefektívni prácu na jednotlivých pracovných stoloch i v konferenčných miestnostiach. K dispozícii máme veľa variácií štýlových a funkčných možností pripojenia a nabíjania, ktoré sú buď skryté alebo viditeľné. Všetky sú vyskúšané, otestované a akreditované v laboratóriu tretích strán.

PT2T51_feed.jpg

ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA

Dekoratívna krycia vanička pre Power Dot 51. Pre 2 káblové porty.

Zistiť viac

PT3T51_feed.jpg

ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA

Dekoratívna krycia vanička pre Power Dot 51. Pre 3 káblové porty,

Zistiť viac

PB663_feed.jpg

POWERBOX

Integrovaný do dosky stola pre ľahký prístup k elektrickému a sieťovému pripojeniu.

Zistiť viac

KÁBLOVÝ MANAŽMENT

Vytvorte si čisté pracovné plochy organizáciou káblov a zásuviek. Udržiavanie poriadku na stole a pod stolom pôsobí čistým a pokojným dojmom a tým vytvára priestor pre väčšiu kreativitu a produktivitu.

T80_feed.jpg

KÁBLOVÝ PORT T80

Káblový port pre umiestnenie do 80 mm otvorov. Okrúhla plastová objímka s trojdielnym uzáverom pre rozličný počet káblov.

Zistiť viac

PAW130_feed.jpg

ELASTICKÁ TRUBICA NA KÁBLE

Ľahko usporiada visiace káble. Trubica je vyrobená z plastu, má príchytku a je pripevnená priamo k doske stola. Možno pripevniť vodorovne pod stoly alebo dole k podlahe.

Zistiť viac

O300_feed.jpg

KÁBLOVÝ PORT

Pre pevné umiestnenie do stolovej dosky. Uzáver a rám z eloxovaného hliníka by mali byť doplnené káblovým žľabom.

Zistiť viac

DRŽIAKY NA MONITORY

Počas pracovného dňa trávime veľa času pred obrazovkou počítača. Preto je jej funkčnosť a prispôsobenie veľmi dôležité. Nakloňte, otočte a posuňte monitor tak, aby ste ho mohli ľahko umiestniť presne tam, kam chcete.

TA71M_feed.jpg

DRŽIAK NA MONITOR S PLYNOVÝM ODPRUŽENÍM

Jednoramenný s plynovým odpružením, ktoré umožňuje pohybovať monitorom bez námahy. So svorkou pre uchytenie na stolovú dosku. Upevnenie pre montáž do otvorov s priemerom 51 mm. Dá sa otáčať alebo rotovať.

Zistť viac

TA62M_feed.jpg

DRŽIAK NA MONITOR

Dvojité rameno so štyrmi kĺbmi. So svorkou pre uchytenie na stolovú dosku. Dá sa otáčať alebo rotovať. Poskytuje obmedzené možnosti nastavenia v prípade monitora na pracovnej ploche.

Zistiť viac

 

TA61M_feed.jpg

DRŽIAK NA MONITOR

Jednoramenný držiak so štyrmi kĺbmi. So svorkou pre uchytenie na stolovú dosku. Dá sa otáčať alebo rotovať.

Zistiť viac

PRE CELÝ SORTIMENT

Si stiahnite brožúru

Sme tu pre vás.
Od začiatku až po koniec.

Hľadáte špecifický produkt? Mali by ste záujem o navrhnutie riešenia na mieru, podľa vašich predstáv? Alebo vás jednoducho zaujíma, čo vám vieme ponúknuť? Kontaktujte nás - sme tu pre vás!