NAŠE NOVÉ PRODUKTY 2021

Naša skupina značiek ponúka širokú a rozmanitú škálu produktov. Každá značka má svoje individuálne vyjadrenie a ponúka jedinečné riešenia pre rôzne predstavy. To všetko s cieľom vytvoriť komplexné riešenia interiéru, ktoré sa zameriavajú na udržateľnosť, funkčnosť a dizajn. Vítame naše nové výrobky.

KL01-000085A.png

Materia vyvíja a vyrába dizajnový nábytok a interiérové ​zariadenia pre kreatívne miesta na stretnutia a dynamickú organizáciu. Od úplného začiatku odmietajú robiť zbytočné kompromisy. Prístup značky Materia sa vyznačuje inovatívnym dizajnom s dôrazom na užívateľa - takto sa uvažuje pri realizácii nápadov.

čítať viac o Materia

picnic.jpg

PICNIC

Stôl, ktorý pôsobí hravým a robustným dojmom. Rodina Picnic taktiež obsahuje lavicu a stoličku. Vhodné ako obedové súpravy do škôl alebo ako miesta na stretnutia v priestoroch kancelárií. Stôl je možné prisunúť k stene, keďže jedna z jeho užších strán je oblá a druhá rovná.

Prečítajte si viac

Uni-large-1250.jpg

KONFERENČNÝ STOLÍK UNI LARGE  

Uni Large je všestranný konferenčný stolík šitý na mieru do moderných stretávacích priestorov.  Je s citom navrhnutý pre rôzne typy pracovných prostredí. Hojnosť dizajnu tohto konferenčného stolíka ilustrujú liaté detaily nohy a skosená hrana dosky.

Prečítajte si viac

ambient.jpg

LAVICOVá POHOVKA AMBIENT

Lavicová pohovka Ambient kladie dôraz na dizajn a komfort. Hoci je pevná, jej dizajn je čistý, minimalistický a elegantný. V prípade potreby sa dajú jednotlivé sedadlá jednoducho nahradiť. 

Prečítajte si viac

Skandiform_logo.png

Značka Skandiform čerpá inšpiráciu zo škandinávskej dizajnérskej tradície, ktorá odráža krásu prírody a mnohostrannej farebnej palety.

ČÍTAŤ VIAC O SKANDIFORM

matsumoto.jpg

LAPTOP STOLÍK MATSUMOTO

Ďalší stôl z rodiny MATSUMOTO. Všestranný stôl pre notebook, ktorý poskytuje pohodlnú pracovnú plochu alebo poslúži ako konferenčný stolík. Vďaka svojim oblým kontúram a minimalistickému dizajnu sa ľahko kamkoľvek umiestni.

Prečítajte si viac

isa.jpg

ISA OTTOMAN

Otoman, ktorý môže byť použitý samostatne alebo ako doplnok k lavičke ISA. Inšpirovaný prírodou, jeho pôvabný a zvlnený tvar vás pozýva na neočakávané stretnutia alebo uvoľnenú konverzáciu.

Prečítajte si viac

soft top.jpg

STOLIČKA SOFT TOP A BAROVÁ STOLIČKA NA KOLIESKACH

Stolička a barová stolička na kolieskach z rodiny SOFT TOP, do ktorej patrí aj kreslo, barová stolička a lavica. Vďaka flexibilnému dizajnu je mimoriadne vhodná do workshopových miestností, domácej kancelárie alebo na akékoľvek miesto, kde sú aktivita a pohyb prerušované sústredením a pokojom. Ľahko sa dá presunúť a odložiť.

Prečítajte si viac 

 

NC_logo.png

Značka NC Nordic Care je postavená na škandinávskom dedičstve starostlivosti o človeka a prírodné prostredie. Základné hodnoty demokracie, účasti a zodpovednosti sa zreteľne odrážajú v celej ponuke produktov.

ČÍTAŤ VIAC O NC NORDIC CARE

thyra.jpg

thyra-tvåsits-bak.jpg

thyra-tresits-sida.jpg

thyra

Výrazný drevený rám a hrejivý, príťažlivý dojem, kde remeselné umenie a zmysel pre detail dodávajú charakter mnohým prostrediam. Zameranie sa na materiály, kde drevo a textil na seba vzájomne pôsobia a tým tvoria hmatateľné detaily. Pre jednoduché čistenie je čalúnenie odnímateľné a medzera medzi sedadlom a operadlom predchádza hromadeniu nečistôt. Čalúnenie je vymeniteľné.

Prečítajte si viac

 

CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC O NAŠICH NOVINKÁCH?

Kontaktujte nás