KINNARPS AB JE DRŽITEĽOM CERTIFIKÁTU OCHRANY ZDRAVIA

KINNARPS AB JE DRŽITEĽOM CERTIFIKÁTU OCHRANY ZDRAVIA Kinnarps AB sa teraz môže nazývať certifikovaným na základe normy ISO 45001, Occupational Health (Ochrana zdravia pri práci). Dobré a bezpečné pracovné prostredie je pre Kinnarps dôležité a tento certifikát môže byť považovaný za pečať kvality jeho práce v oblasti ochrany zdravia pri práci, keďže tá bola preskúmaná a schválená tretou stranou.

„Ponúknuť dobré pracovné prostredie je pre nás v Kinnarps dôležité a skutočnosť, že sme dostali certifikát ISO 45001, Occupational Health (Ochrana zdravia pri práci), znamená, že naša práca je kvalitná. Sme hrdí na to, že dodávame pre pracovné prostredia  na celom svete nábytok, ktorý je vyrobený v zdravom a bezpečnom pracovnom prostredí,“ hovorí Johanna Ljunggren, manažérka udržateľného rozvoja spoločnosti Kinnarps AB.

Certifikované boli výrobné miesta v Kinnarp, Skillingaryd a Jönköping. To znamená, že všetky výrobné miesta v rámci skupiny Kinnarps sú certifikované v rámci pracovného prostredia, pretože spoločnosti Materia, Skandiform a NC Nordic Care už boli certifikované aj predtým.

MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY?

Pre viac informácií prosím kontaktujte:

Johanna Ljunggren
Corporate Sustainability Manager, Kinnarps AB
+46 (0)515 38 121
johanna.ljunggren@kinnarps.se

Kristina Hjalmarsson
Press contact, Kinnarps AB
+46 (0)515 38 287
kristina.hjalmarsson@kinnarps.se 

O SPOLOČNOSTI KINNARPS

Kinnarps je popredný európsky dodávateľ komplexných riešení interiérového dizajnu pre kancelárie, školy a zdravotníctvo s pôsobnosťou v 40 krajinách a obratom skupiny 3,9 miliárd SEK. Celý hodnotový reťazec sa vyznačuje vysokou kvalitou a nízkym dopadom na životné prostredie - od základných materiálov až po hotové riešenia. Spoločnosť Kinnarps bola založená v roku 1942 a je plne vlastnená rodinná firma s výrobou vo Švédsku.

www.kinnarps.com