Spoločnosť Kinnarps uzavrela dodávateľskú zmluvu s agentúrou Kammarkollegiet

Medzi spoločnosťami Kinnarps AB a Kammarkollegiet (Agentúra pre právne, finančné a administratívne služby) bola podpísaná nová rámcová dohoda a Kinnarps je v súčasnosti zmluvným dodávateľom tejto organizácie. Obstarávanie „Möbler och Inredning“ („Nábytok a interiérový dizajn“) je rozdelené do niekoľkých oblastí obstarávania, v ktorých už bolo podpísaných viacero parciálnych zmlúv.

Obstarávanie „Möbler och Inredning“ zahŕňalo širokú škálu riešení interiérového dizajnu pre verejné priestory, od kancelárskych prostredí až po exteriérový nábytok. Ako komplexný dodávateľ riešení pre kancelárie, školy a zdravotnícke zariadenia poskytuje Kinnarps produkty pre všetky oblasti zahrnuté do obstarávania. Dohoda bude trvať 24 mesiacov s možnosťou predĺženia až o 12+12 mesiacov.
 
Spoločnosť Kinnarps má dlhoročné skúsenosti s poskytovaním služieb verejným a súkromným organizáciám. Dnes je spoločnosť popredným dodávateľom interiérových dizajnových riešení v Európe. Dôležitými základmi sú dizajn vedúci k funkčnosti, ergonómii, udržateľnosti a celkovo dobrá ekonomika pre zákazníka. Spoločnosť Kinnarps preberá zodpovednosť za celý reťazec, od návrhu až po recykláciu výrobkov.
 
„V spoločnosti Kinnarps sme hrdí na to, že sme sa stali zmluvným dodávateľom spoločnosti Kammarkollegiet. Domnievame sa, že sme boli vybraní ako potvrdenie úspechu našej komplexnej ponuky. Pre nás znamená interiérový dizajn oveľa viac než len nábytok. Ide tiež o poskytovanie atraktívnych riešení, ktoré podporujú nielen kreativitu, ale aj efektívnosť,“ hovorí Robert Petersson, generálny riaditeľ spoločnosti Kinnarps AB.

MÁTE ĎALŠIE OTÁZKY?

Pre viac informácií kontaktujte:

Kristina Hjalmarsson
Interná komunikácia, PR, Marketing & Komunikácia
Telefón +46 515 38287
Mobilný telefón +46 706 385287
kristina.hjalmarsson@kinnarps.se

Jonny Wigholm
Key Account Manager, Kinnarps AB
Telephone: +46 (0) 515 380 43
jonny.wigholm@kinnarps.se

O spoločnosti Kinnarps

Kinnarps dodáva riešenia pracovných priestorov pre kancelárie, školy a zdravotnícke zariadenia, s obchodnými operáciami v 40 krajinách a obratom celej skupiny v objeme 4,2 miliárd SEK. Celý hodnotový reťazec je charakterizovaný vysokou kvalitou a nízkym dopadom na životné prostredie - od základných surovín až po hotové riešenia. Kinnarps založili v roku 1942 Jarl a Evy Andersson a je plne vlastnenou rodinnou spoločnosťou s výrobou vo Švédsku.

www.kinnarps.com

Na stiahnutie

Obrázky