KINNARPS UVÁDZA NA TRH VIBE - UCELENÚ SÉRIU PARAVÁNOV

Spoločnosť Kinnarps práve uvádza na trh ucelenú sériu paravánov Vibe, ktorá sa skladá zo stropných, nástenných, podlahových a stolových paravánov. Paravány sú zvuk pohlcujúce a zabezpečujú zdravú akustiku v kancelárii, škole alebo v iných prostrediach, kde sa to vyžaduje. S množstvom variácií, či už ide o veľkosť, farby, dizajny alebo výber príslušenstva, ponúka táto séria veľkú flexibilitu a potenciál pre kreativitu.

V dnešnom pracovnom prostredí je čoraz dôležitejšia možnosť oddelenia priestoru a dobré akustické prostredie. S novou sériou paravánov chce spoločnosť Kinnarps prispieť k vytvoreniu trvalo udržateľných prostredí s vyššou produktivitou a väčšou pohodou pri práci. Séria bola vyvinutá tak, aby sa prispôsobila rôznym prostrediam, ktoré môžu vzniknúť v kanceláriách, školách či dokonca domovoch dôchodcov.

"Vibe bol vytvorený tak, aby vyhovoval potrebám dneška a budúcnosti, či už hovoríme o dizajne alebo funkcii. Táto rozsiahla séria pomáha vytvárať útulné prostredie a zároveň lepšie akustické okolie. Vďaka paravánom Vibe je naša ponuka ešte komplexnejšia," hovorí Jenny Hörberg, riaditeľka Global Global Range & Design v spoločnosti Kinnarps.

Trvalo udržateľná voľba

Vibe bol vyvinutý v rámci iniciatívy Kinnarps pre trvalú udržateľnosť, The Better Effect, s náročnými požiadavkami na suroviny a zdroje, klímu, čisté materiály, sociálnu zodpovednosť, opätovné použitie a ergonómiu. Celá séria sa kompletne vyrába vo Švédsku a paravány sú vyrobené z FSC alebo PEFC certifikovaného dreva.

Početné možnosti

Vibe je v ponuke s veľkým množstvom doplnkov a príslušenstiev, napríklad vývesných tabulí, zrkadiel a úložných jednotiek. Tkaniny, nohy a odtiene morení dopĺňajú a uľahčujú vytváranie osobných a kreatívnych prostredí. Viaceré zo stojacich paravánov sú prepájateľné, vďaka čomu môžete rýchlo meniť prostredie a vytvárať miestnosti v miestnostiach. Séria vytvára flexibilné, dynamické a udržateľné pracovné prostredie, ktoré je možné meniť podľa aktuálnych potrieb.

Séria môže byť použitá vo veľkých a malých priestoroch, osobných aj všeobecných priestoroch a moderných a tradičných interiéroch. Vďaka veľkému množstvu možností, majú zákazníci a architekti slobodu vytvárať rôzne pracovné prostredia pre rôzne potreby.

Jenny Hörberg, riaditeľka divízie Global Range & Design v spoločnosti Kinnarps

MÁTE OTÁZKY?

Pre viac informácií kontaktujte:

Kristina Hjalmarsson
Interná komunikácia, PR, Marketing & Komunikácia
Telefón +46 515 38287
Mobilný telefón +46 706 385287
kristina.hjalmarsson@kinnarps.se

 

O spoločnosti Kinnarps

KINNARPS DODÁVA RIEŠENIA PRACOVNÝCH PRIESTOROV

Kinnarps dodáva riešenia pracovných priestorov pre kancelárie, školy a zdravotnícke zariadenia. Celý hodnotový reťazec je charakterizovaný vysokou kvalitou a nízkym dopadom na životné prostredie - od základných surovín až po hotové riešenia pracovných priestorov. Kinnarps je jedným z najväčších výrobcov riešení interiérového dizajnu pre pracoviská v Európe, s obchodnými operáciami v 40 krajinách a obratom cez 420 miliónov Euro. Kinnarps založili v roku 1942 Jarl a Evy Andersson. Dodnes je plne vlastnenou rodinnou spoločnosťou.

www.kinnarps.com

PREČÍTAJTE SI VIAC:

Vibe Stolové paravány             Vibe Deliace paravány             Vibe Akustické panely 

 

 

Na stiahnutie

Stiahnite si obrázky