Viac farieb na pracovisku? Kinnarps predstavuje morený jaseň v 11 nových odtieňoch

Kinnarps predstavuje morený jaseň v 11 charakteristických farbách. Mnohé zo stolov a úložných jednotiek značky Kinnarps sú k dispozícii v nových farbách a dajú sa ladiť s textíliami, kovmi a inými materiálmi z palety Kinnarps Color Studio. Táto koncepcia podporuje tvorivý proces architektov a interiérových dizajnérov, a umožňuje tak vytvárať tématicky farebné prostredia podporujúce značku. Od tónu v tóne až po monochromatické prevedenia.

Jedenásť odtieňov morenia bolo vyvinutých exkluzívne pre Kinnarps a boli vybrané v spolupráci s poprednými architektmi a interiérovými dizajnérmi. Ako súčasť štandardného sortimentu boli odtiene rozdelené do farebných skupín podobných tónov, ktoré sa dajú kombinovať a ladiť: tmavočervená a bledoružová, tmavozelená a sivozelená, tmavomodrá a sivomodrá, tmavosivá a strednesivá a strednehnedá, biela a čierna.
 
"Keďže táto technológia môže byť použitá na všetkých hladkých dyhovaných povrchoch, umožňuje vám uniformne navrhnúť celé prostredie. Nové odtiene taktiež ladia s textíliami a ďalšími materiálmi v Kinnarps Color Studio, čo uľahčuje kombinovanie celého prostredia v rôznych farebných škálach," hovorí Christina Wiklund, manažérka CMF (Farby, Materiály, Úpravy).
 
Vysoko kvalitná dyha a remeselnícky proces farbenia zabezpečujú harmonické farby, ktoré zvýrazňujú prirodzenú textúru dreva. Farebná jaseňová dyha je trvalo udržateľná a šetrná k životnému prostrediu, keďže dyhy v Kinnarps sú vyrábané z certifikovaného dreva FSC® zo zodpovedne spravovaných lesov. Moridlo pozostáva z vody a pigmentu a lak neobsahuje rozpúšťadlá. Drevo chladí menej než laminát, takže je na dotyk teplé a hladké. Dyhované povrchy tiež spôsobujú menej hluku ako laminátové povrchy, čo vie prispieť k tichšiemu kancelárskemu prostrediu. "Morená jaseňová dyha kombinuje prírodné materiály s tvorivými farbami a dobrou ergonómiou na pracovisku," hovorí Christina.

"Morená dyha je od samého začiatku produktom, nesúcim podpis znažky Kinnarps. Skutočnosť, že máme celý proces povrchovej úpravy vo vlastnej réžii, nám umožňuje ponúknuť farebné alternatívy mimo zabehnutých štandardov."

Christina Wiklund, Manažérka CMF – Colour, Matreials, Finishes (Farby, Materiály, Úpravy) Kinnarps AB

Kinnarps Colour Studio

V palete Kinnarps Color Studio nájdete stovky materiálov (textílie, koža, laminát, dyha, kov, akryl, plasty a sklo) a farieb, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti pre tvorbu kreatívnych, atraktívnych a udržateľných prostredí.

Prejsť na Kinnarps Colour Studio

MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY?

Pre ďalšie otázky kontaktujte:

Christina Wiklund
CMF (Colour, Material, Finish) Manager Kinnarps AB
+46 515 380 71
christina.wiklund@kinnarps.se 

O spoločnosti Kinnarps

KINNARPS DODÁVA RIEŠENIA PRACOVNÝCH PRIESTOROV

Kinnarps dodáva riešenia pracovných priestorov pre kancelárie, školy a zdravotnícke zariadenia. Celý hodnotový reťazec je charakterizovaný vysokou kvalitou a nízkym dopadom na životné prostredie - od základných surovín až po hotové riešenia pracovných priestorov. Kinnarps je jedným z najväčších výrobcov riešení interiérového dizajnu pre pracoviská v Európe, s obchodnými operáciami v 40 krajinách a obratom cez 420 miliónov Euro. Kinnarps založili v roku 1942 Jarl a Evy Andersson. Dodnes je plne vlastnenou rodinnou spoločnosťou.

www.kinnarps.com