Spoločnosť Kinnarps sa zameriava na budúcnosť na Štokholmskom veľtrhu nábytku

Pracovisko bude v budúcnosti vyzerať inak. Postoje a hodnoty medzi mladšími generáciami sa menia v dôsledku nových pracovných podmienok a trendov a spolu s technologickým pokrokom tak prispievaju k tomu, že sa kancelária stáva najväčším zdrojom vašej spoločnosti. Preto musíme byť zvedaví a neustále sa pýtať sami seba - Čo bude ďalej?

Na Štoholmskom veľtrhu nábytku a svietidiel 2019 predstavil Kinnarps svoj pohľad na budúcnosť pracovných priestorov prostredníctvom konceptu „Next Generation Spaces Explored” (Preskúmajte priestory budúcej generácie). Otázka znie: Ako budeme pracovať v budúcnosti, a ako to ovplyvní spôsob, akým spoločnosti a organizácie navrhujú svoje kancelárie?
 
Počas veľtrhu môžu jeho návštevníci nájsť odpovede na tieto otázky. Spoločnosť Kinnarps na to ponúkla vítaný priestor a pripravila vo svojom stánku niekoľko seminárov pod názvom „Next“. Cieľom je inšpirovať a zapojiť návštevníkov a organizácie do budúcich pracovných prostredí na úrovni produktov, ale aj zo širšej perspektívy.
 
NOVÉ PRODUKTY
Záujem spoločnosti Kinnarps o budúcnosť sa odráža aj pri vývoji produktov. Počas veľtrhu budú predstavené dve hlavné produktové novinky. Návštevníci získajú exkluzívny pohľad na Vibe – novú, rozsiahlu sériu paravánov s úžasnou flexibilitou.
 
Ďalšou novinkou bude morená jaseňová dyha v jedenástich inšpiratívnych farbách. Farby ladia s textíliami, kovmi a inými materiálmi zo sortimentu Kinnarps. Spoločnosť Kinnarps je presvedčená o tom, že uvedené nové produkty spĺňajú súčasné i budúce požiadavky na dizajn podporujúci pohodu pri práci a udržateľnosť.
 
"Keď rozvíjame náš sortiment, nie je to len o dnešných potrebách, ale aj o tom, čo bude žiadané v budúcnosti. Flexibilita, udržateľnosť a sloboda výberu sú dnes dôležitými faktormi, ale sme presvedčení, že v budúcnosti budú ešte dôležitejšie," hovorí Jenny Hörberg, riaditeľka Global Range & Design.
 
Kinnarps sa zúčastní Štokholmského veľtrhu nábytku a svietidiel, stánok A15:20.

MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY?

Pre ďalšie otázky kontaktujte:

Kristina Hjalmarsson, Kinnarps AB
Internal communication, PR & Event Executive, Kinnarps AB
+46 515 382 87
kristina.hjalmarsson@kinnarps.se

O spoločnosti Kinnarps

KINNARPS DODÁVA RIEŠENIA PRACOVNÝCH PRIESTOROV

Kinnarps dodáva riešenia pracovných priestorov pre kancelárie, školy a zdravotnícke zariadenia. Celý hodnotový reťazec je charakterizovaný vysokou kvalitou a nízkym dopadom na životné prostredie - od základných surovín až po hotové riešenia pracovných priestorov. Kinnarps je jedným z najväčších výrobcov riešení interiérového dizajnu pre pracoviská v Európe, s obchodnými operáciami v 40 krajinách a obratom cez 420 miliónov Euro. Kinnarps založili v roku 1942 Jarl a Evy Andersson. Dodnes je plne vlastnenou rodinnou spoločnosťou.

www.kinnarps.com