NOVINKY 2018

Značky Kinnarps Group - Skandiform, Materia a NC Nordic Care predstavujú svoje nové produkty pre rok 2018.

NOVINKY OD SKANDIFORM

SOFT TOP

SOFT TOP

PROJEKT: Brad Ascalon

Hosť alebo návštevník, to je otázka. Soft Top spĺňa všetky požiadavky, ako je dostupnosť, flexibilita, kvalita a odolnosť, so zvážením verejného priestoru. K tomu, pri tomto dizajne máme tak familiárny pocit, akoby sme boli doma, dokonca aj keď sme len na návšteve. 

TIMEOUT

TIMEOUT

PROJEKT: Thomas pedersen

Slovo Timeout označuje taktickú prestávku, tiež známu počas stretnutí alebo konferencií. Pre takýto moment je stolička Timeout vhodná nielen kvôli svojmu čistému dizajnu, ktorý nerozptyľuje zrak, ale hlavne kvôli svojej úžasnej pohodlnosti. 

NESTOR

NESTOR

PROJEKT: Lars Hofsjö

Nestor je založený na siedmych jednoduchých častiach, ktoré ponúkajú tisíc možností; od jednoduchej lavice po zaoblenú dlhú pohovku. Flexibilita nemusí byť viac komplikovaná ako toto; elegantná, pohodlná a plná možností!

NOVINKY OD MATERIA

CREST

CREST

Projekt: Mattias Stenberg

Crest je zárukou jemnej rovnováhy medzi otvorenosťou a ústraním. Vytvorený pre prácu vo verejnom prostredí, ponúka ochranu pred zvedavými očami, ale zároveň podporuje  konverzáciu a interakciu. Na dosiahnutie tohto efektu je zadný panel o niečo vyšší ako vankúše.

PAX

PAX

Projekt: Fredrik Mattson

Pax je charakteristický svojim vlnitým tvarom, ktorý zabezpečuje maximálny komfort pri sedení v malom priestore. Opierky rúk sa ohýbajú smerom k sedadlu práve v správny moment, aby sa vytvoril priestor pre pohyb nôh do strán, a bod, kde sa stretávajú opierky chrbta a rúk, zaisťuje, že chrbát stoličky nezavadzia vašim lakťom.

UNI

UNI

projekt: Axel Bjurström

Uni je nový stôl, ktorý je vhodný pre menšie aj väčšie usporiadanie sedenia. Uni je k dispozícii so spodnou podložkou alebo nohou v tvare T v rôznych veľkostiach, výškach a povrchových úpravách. Široká škála sérií tohto stola je extrémne flexibilná a vhodná pre rôzne situácie, od zasadacích miestností až po kaviarne, spoločné priestory a prednáškové sály.

VAGABOND

PROJEKT: MARIE OSCARSSON

To, čo odlišuje stôl Vagabond od iných stolov je jeho rozmanitosť. Kolieska uľahčujú jeho pohyb. Môže byť použitý ako rokovací alebo pracovný stôl. Môže byť taktiež aj jedálenským stolom v kantíne alebo v reštaurácii. Konce stola fungujú ako tabuľa na odkazy a magnety, ktoré sú jeho súčasťou a môžu byť použité na pripevnenie fotografií, správ alebo nákresov priamo na rám. V hornej časti sa nachádza tyč, na ktorú je možné zavesiť svietidlá, kvety alebo iné interiérové predmety. 

MOTUS

PROJEKT: MARIE OSCARSSON

Tvar tejto stoličky je určený jej funkciou. Zakrivené čalúnené sedadlo poskytuje extra pohodlie a jeho dizajn vám umožňuje sedieť vo vzpriamenej polohe alebo ako na sedle. Stolička je vybavená kolieskami pre aktívnejší a mobilnejší spôsob sedenia.

Zaujali vás naše nové produkty?

Kontaktujte nás

NOVINKY OD NC NORDIC CARE

humlan

PROJEKT: EVA schild

Stolička Humlan (čmeliak) je štvrtým členom rodiny Humlan. Rovnako ako zvyšok rodiny, tento malý čmeliak má mäkký a objímajúci tvar s vhodnou výškou sedadla. Je tiež flexibilný; vyberte si tú istú alebo inú tkaninu pre sedadlo a chrbát. Tkanina je odnímateľná pre účely prania, čo je samozrejme pohodlné, ale predovšetkým v súlade s NC politikou trvalej udržateľnosti. .

ALVA

PROJEKT: Jonas osslund

Rámová stolička Alva je zdokonalením stoličky Alva, ktorá bola uvedená na trh v minulom roku. Stolička je vyrobená z jaseňa a má opierku z pevného drôtu, ktorá sa hravo obopína okolo operadla. Jemné časti dodávajú opierke na ruky elegantný a grafický vzhľad.

rock on

PROJEKT: oda homlo klaren

Sedavý životný štýl je narastajúcim zdravotným problémom. Výskum ukázal, že tento problém sa nemôže riešiť výhradne cvičením. Rock On je paletová stolička, ktorá čelí výzve  niečo zmeniť a usiluje sa o to, aby sedenie bolo o fyzickej aktivite. Prekrížená zaoblená základňa stoličky umožňuje hojdanie sa vo všetkých smeroch, čo zase aktivuje hlboké svalstvo osoby, ktorá na nej sedí. Minimalistický dizajn Rock On je vhodný do súkromných aj verejných priestorov.