OD DNES BUDE JEDNODUCHŠIE VYTVÁRAŤ PRIESTORY BUDÚCNOSTI PRE VZDELÁVANIE - KINNARPS SPÚŠŤA NEXT EDUCATION®

Na jar 2018 Kinnarps spúšťa NEXT EDUCATION® , systém, ktorý uľahčí tvorbu priestorov budúcnosti pre vzdelávanie.

„Školy sú najdôležitejším prostredím. Pre nás, ako popredného dodávateľa interiérových riešení a nábytku, je jednoznačné, že vieme podporiť školy ako formu pracovného prostredia. Ponúkame metódu, ktorá vytvára jedinečné prostredie pre vzdelávanie, ktoré odráža základné potreby a podmienky jednotlivých škôl.“

Anders Larsson, Kinnarps Next Education Concept Manager

Po desaťročia sa vzdelávanie a vyučovanie na školách vyvíjalo. Napriek tomu fyzický dizajn škôl často vyzerá stále rovnako. Dnes vieme, že fyzické prostredie má pre vzdelávanie veľký význam. Dobrá poloha pri sedení, osvetlenie, akustika, ventilácia a prostredie, ktoré vám umožňuje meniť vaše pracovisko, napomáha udržaniu vysokej úrovne koncentrácie. Správny nábytok a zariadenie podporujú vzdelávanie rovnako vo formálnych, ako aj neformálnych  priestoroch.

Prostredníctvom Next Education ponúka Kinnarps koncept a metódu, ktoré nám pomáhajú čo najlepšie využiť všetky príležitosti a davajú našim mladým ľuďom tie najlepšie možné zručnosti pre zvládnutie budúcnosti plnej neustálych zmien. 

Next Education je metódou interiérového dizajnu, ale aj projektom zmeny. Štruktúrovaným spôsobom a pomocou konkrétnych nástrojov pracuje Kinnarps spolu so zainteresovanými stranami, na udržateľnom a flexibilnom prostredí, ktoré podporuje študentov a učiteľov pri učení sa, aj vyučovaní.

Pri vývoji Next Education Kinnarps úzko spolupracoval s ľuďmi zo školského prostredia; s učiteľmi, študentmi, architektmi, dizajnérmi, fyzioterapeutmi atď. Táto spolupráca viedla aj k rozhovorom o budúcich učebných priestoroch. Zúčastnite sa týchto stretnutí na webovej stránke Kinnarps.

Máte otázky?

Pre viac informácii kontaktujte, prosím:

Johanna Walden, Kinnarps AB
Project Manager Next Education
+46 515 383 63
johanna.walden@kinnarps.se

 

O spoločnosti Kinnarps

KINNARPS DODÁVA RIEŠENIA PRACOVNÝCH PRIESTOROV

Kinnarps dodáva interiérové riešenia pre kancelárie, školy a zdravotné zariadenia. Celý hodnotový reťazec je charakterizovaný vysokou kvalitou a nízkym dopadom na životné prostredie - od základných surovín až po hotové riešenia pracovných priestorov. Dnes je Kinnarps jedným z najväčších európskych výrobcov interiérových riešení pre pracovné priestory. Kinnarps produkty sa predávajú v približne 40 krajinách a obrat Skupiny je približne 420 miliónov Euro. Kinnarps založili v roku 1942 Jarl a Evy Andersson. Dodnes je plne vlastnenou rodinnou spoločnosťou.