FANTASTICKÝ TÝŽDEŇ NA ŠTOKHOLMSKOM VEĽTRHU NÁBYTKU A SVIETIDIEL 2018

Spätne sa pozeráme na fantastický týžďeň na Štokholmskom veľtrhu nábytku a svietidiel 2018 s množstvom zaujímavých stretnutí. Ďakujeme všetkým, ktorí navštívili náš stánok a zažili naše heslo OPEN FOR BUSINESS s nami. Sme šťastní, že prišlo nespočetné množstvo ľudí a vypočulo si naše semináre na tému ergonómia, udržateľnosť a dizajn.

GALÉRIA Z NÁŠHO STÁNKU

TLAČOVÁ KONFERENCIA NA TÉMU OPEN MINDS

Náš koncept udržateľnosti, prezentovaný na tohtoročnej tlačovej konferencii s panelovou diskusiou Open Minds, vzbudil veľkú pozornosť a zaujímavú diskusiu. Hosťami boli ocenený architekt Gert Wingårdh, Louise König, zvolená manažérka udržateľnosti vo Švédsku za rok 2017, Erik Huss z Forest think tank, Johanna Ljunggren, manažérka udržateľnosti spoločnosti Kinnarps a Robert Petersson, generálny riaditeľ spoločnosti Kinnarps. Moderátorkou bola Renée Nyberg zo švédskej televízie TV4.

GALÉRIA Z TLAČOVEJ KONFERENCIE

VYSOKÁ NÁVŠTEVNOSŤ NA NAŠICH SEMINÁROCH OPEN IDEAS

Počas tohtoročného Štokholmského veľtrhu nábytku a svietidiel sme v našom stánku usporiadali semináre pod heslom OPEN IDEAS. Témy ako ergonómia, udržateľnosť, dizajn a pracoviská budúcnosti pre kancelárie, školy a zdravotníctvo prilákali množstvo návštevníkov.

 

 

GALÉRIA ZO SEMINÁROV

 

INDEX

LEPŠIEHO

ÚČINKU

AKO NÁSTROJ

UDRŽATEĽNOSTI

 

Východiskovým bodom na tému udržateľnosť bol náš unikátny a komplexný Open source nástroj – BETTER EFFECT INDEX – Index lepšieho účinku. Jedinečný nástroj, ktorý hodnotí udržateľnosť výrobkov pomocou bodového systému. Nástroj je navrhnutý na základe oblastí, ktoré rôzne skupiny zákazníkov označili za dôležité pri rozhodnutiach ohľadom udržateľnosti. Šesť rôznych oblastí – suroviny a zdroje, čisté materiály, opätovné použitie, podnebie, spoločenská zodpovednosť a ergonómia – je hodnotených na stupnici od 1 do 3. Takéto bodovanie vytvára veľmi jasný obraz o výhodách trvalo udržateľného produktu, ale aj poukazuje na oblasti pre zlepšenie.


Zistite viac o Indexe lepšieho účinku

ZAMERANÉ NA UDRŽATELNOSŤ

ZAMERANÉ NA UDRŽATELNOSŤ

V stredu sa Johanna Ljunggren, manažérka trvalej udržateľnosti spoločnosti Kinnarps, zúčastnila, ako zástupca nábytkárskeho priemyslu, panelovej diskusie Wooden Furniture Association´s (Trämöbelförbundet alebo TMF) na tému "Ako môže švédsky nábytkársky priemysel prispieť k záchrane sveta?".

VIDEÁ OPEN18

V NAŠICH VIDEO PRÍSPEVKOCH OPEN 18 SI MÔŽETE VYPOČUT NIEKTORÉ ZAUJÍMAVÉ MYŠLIENKY A NÁPADY SPOJENÉ S RÔZNYMI SFÉRAMI V RÁMCI OTVORENOSTI – AKO JE DIZAJN, UDRŽATEĽNOSŤ, RIEŠENIA PRACOVÍSK BUDÚCNOSTI A POHODA PRI PRÁCI. 

Rasmus Nanhed

Vypočujte si nášho obchodného riaditeľa Rasmusa Nanheda a jeho myšlienky o tom, prečo je otvorený prístup k pracoviskám budúcnosti taký dôležitý.

Christina Wiklund

Christina Wiklund, manažérka CMF (Colour Material Finish/ Farby Materiály Povrchy) v spoločnosti Kinnarps, zdieľa svoje myšlienky o tom, prečo by sme mali používať viac farieb na našich pracoviskách.

Sofie Dahlberg

Vypočujte si našu manažérku sortimentu – Sofie Dahlberg, ktorá zdieľa svoje myšlienky o otvorenosti a celostnom dizajne.

Elisabeth Slunge

Vypočujte si Elisabeth Slunge,  ktorá vysvetľuje výhody otvoreného a udržateľného dizajnu.

Anders Lundahl

Náš fyzioterapeut a špecialista na ergonómiu vysvetľuje, prečo je potrebné, aby sa do našich pracovísk dostalo viac pohybu.

Johanna Ljunggren

Manažérka udržateľnosti – Johanna Ljuggren zdiela svoje myšlienky o otvorenom a trvalo udržateľnom dizajne.