CENA GERMAN DESIGN AWARD 2018: PRE RADU STOLIČIEK COLLECTION S

Manažérske kreslo rady Kinnarps Collection S bola ocenená ako VÍŤAZ German Design Award 2018. Cena je udeľovaná produktom, ktoré majú inovatívny prínos v oblasti nemeckého a medzinárodného dizajnu.

The German Design Award je vysoko prestížna cena, ktorú sme dostali za našu Collection S. Je to pre nás veľká pocta a veľmi sa z nej tešíme. Špička v tejto rade stoličiek, od našej prémiovej značky MartinStoll, ponúka dôveryhodné riešenia pre tie najvýkonnejšie pracovné prostredia. Ďakujeme renomovanej porote za uznanie našej dizajnérskej práce, ktorej cieľom bolo skombinovať dizajn, pohodlie a najvyššiu kvalitu tým najlepším možným spôsobom.

Elisabeth Slunge, Director Global Range & Communications at Kinnarps.

Rada stoličiek Collection S má korene v dedičstve značky a skladá sa z pracovných stoličiek, rokovacích stoličiek a kresielok, ktoré ponúkajú rôzne funkcie a spĺňajú  vysokú úroveň kvality a štandardného dizajnu. Táto rada stoličiek prináša premyslené materiálové možnosti a vysokú úroveň remeselného spracovania, ktoré dobre vyhovuje prostrediu manažmentu, pokračuje Martin Rau, medzinárodný produktový manažér spoločnosti MartinStoll.

 Collection S od MartinStoll je založená na sofistikovanom prevedení, ako dokonalá ergonomická funkčnosť, vysoká kvalita a dlhá životnosť. Stretáva sa tu tradícia a remeslo s modernou ľahkosťou a sochárskym dizajnom. Séria je vytvorená tak, aby ideálne zapadla do života progresívnej kancelárie, vysvetľujú dizajnéri Collection S, Michael Lammel a Markus Heller z NOA Intelligent Design.

O ocenení The German Design Award 

NAJVYŠŠIA CENA NEMECKEJ RADY PRE DIZAJN

The German Design Award je najvyššou medzinárodnou cenou Nemeckej rady pre dizajn. Jej cieľom je objaviť, predstaviť a oceniť jedinečné trendy v dizajne. Preto sa každý rok oceňuje to najlepšie z produktového a komunikačného dizajnu, pričom všetky produkty sú svojím spôsobom prelomové vo svete medzinárodného dizajnu. Cena The German Design Award bola založená v roku 2012 a je jednou z najrešpektovanejších dizajnérskych súťaží na svete, vysoko cenená aj mimo profesionálnych kruhov. http://www.german-design-award.com

O MartinStoll

MARTINSTOLL – PRÉMIOVÁ ZNAČKA PRE CELKOVÉ RIEŠENIA

MartinStoll dodáva nadčasový a elegantný nábytok pre manažment a pracovné stretnutia. Riešenia vytvorené na vysokej úrovni prispôsobenia sa, remeselného spracovania a úprav najvyššej kvality. So zameraním sa na kvalitu, ponechávajúc si individualitu a dôraz na detail, prináša značka MartinStoll od spoločnosti Kinnarps exkluzivitu. Nábytok pre manažment, pre tých, ktorým záleží na dizajne interiéru a sú poháňaní vášňou pre kvalitné remeselné spracovanie, tradíciu a estetiku. Prémiový sortiment s kompletnými riešeniami pre individuálne pracovné prostredia, miesta na stretnutia, oddychové zóny a recepcie. Všetko z udržateľných, vysoko kvalitných materiálov, starostlivo vybraných tak, aby vás čo najviac inšpirovali.

O spoločnosti Kinnarps

KINNARPS DODÁVÁ RIEŠENIA PRACOVNÝCH PRIESTOROV

Spoločnosť Kinnarps založili v roku 1942 Jarl a Evy Andersson. K dnešnému dňu je to 100% vlastnený rodinný podnik, v súčasnosti pod vedením Jarlovych a Evyných detí a vnúčat. Kinnarps poskytuje riešenia interiérových pracovných prostredí pre kancelárie a verejné priestory. Vysoká kvalita a nízky dopad na životné prostredie označujú celý hodnotový reťazec - od základných surovín až po hotové riešenia pracovných priestorov. Kinnarps je v súčasnosti jedným z najväčších európskych poskytovateľov riešení interiérov pracovných priestorov. Obchodné operácie sa uskutočňujú v približne 40 krajinách a obrat spoločnosti za rok 2015/2016 predstavoval 3,8 miliárd švédskych korún.

V tomto roku bolo do German Design Award prihlásených viac ako 5 000 vstupov. Ocenenie v nominačnom procese stanovuje pri výbere víťazov najvyššie štandardy. Panely odborníkov z Nemeckej rady pre dizajn pozývajú do súťaže len tie produkty, ktoré sa preukázateľne odlišujú od svojich konkurentov vďaka ich kvalitnému dizajnu.

 

  

Na stiahnutie

Download PR-kit