SÉRIA FIELDS PRE VŠETKY AKTIVITY PRACOVNÉHO DŇA

Novinka Fields, od spoločnosti Kinnarps, bola tento rok uvedená na trh na štokholmskom veľtrhu nábytku. Tento modulárny rad je veľmi obľúbený, keďže obsahuje široký výber rôznych typov sedení, stolov, paravánov a úložných priestorov a umožňuje tak jednoducho vytvoriť aktívne pracovisko.

NAVRHNUTÉ OLLEM GYLLANGOM

Séria Fields bola navrhnutá švédskym dizajnérom Ollem Gyllangom z Propeller Design AB, významného štokholmského ateliéru s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti dizajnu produktov, priemyselného dizajnu a stratégie dizajnu.

Fields bola vytvorená Ollem Gyllangom v spolupráci s Kinnarps. Jedná sa o sortiment, ktorý ponúka veľkú rozmanitosť a dokáže jednoducho vytvárať priestory, kde sa vykonávajú rôzne činnosti počas pracovného dňa. To znamená, že je ako stvorená pre pracovné prostredie založené na aktivite. Vďaka veľkému množstvu rôznych materiálov, farieb a príslušenstva je možné vytvoriť a prispôsobiť Fields všetkým preferenciám a vkusu.

„Základným konceptom kolekcie Fields je modulárny a flexibilný systém, v ktorom sa funkcie a jednotlivé časti môžu navzájom kombinovať v závislosti od požiadaviek, podmienok a priestoru. Vytvorili sme samostatné stavebné bloky a možnosti; v tomto momente môže vstúpiť architekt a použiť ich ako základ pre navrhnutie vysokokvalitných funkčných pracovných prostredí.“

Olle Gyllang, dizajnér série Fields

Rozsiahlosť sortimentu Fields umožňuje vytváranie spoločných priestorov, meetingových priestorov, miestností v miestnostiach, kreatívnych priestorov alebo individuálnych pracovísk. Kresielka, pohovky, stolíky a paravány sú kombinované so zaujímavým príslušenstvom a inteligentnými riešeniami. Fields prináša prepojenie spoločných pracovísk s priestormi určenými na individuálnu prácu, zmýva hranice medzi meetingovými a súkromnými priestormi a tým spája jednotlivca so skupinou a umožňuje tak všetkým zamestnancom nájsť si vlastný priestor na prácu, v ktorom môžu byť spokojní.