Formujte Kinnarps zajtrajška

Spoluúčasť a záväzok

Máme radi pocit z dobre vykonanej práce. Ten obohacujúci pocit hrdosti na to čo robíte. Tie chvíle, keď ste šťastní a naplnení, ste na chvíľu hrdina. O ten pocit sa snažíme každý deň. Avšak neriadime sa len výsledkami. Chceme byť súčasťou niečoho väčšieho a aktívne sa podieľať sa na niečom, čo tvorí celok.

Tri veci, ktoré milujeme

Zamestnávame ľudí, nie len pracovníkov

Malá rodinná firma, ktorá prerástla do globálnej organizácie s tisíckami zamestnancov po celom svete, to je naša história. Naším cieľom je, aby sa každý z nich osobne zapojil do formovania budúcnosti spoločnosti Kinnarps. Zdedili sme ducha rodinného podniku - niečo, čo treba milovať bez ohľadu na veľkosť firmy alebo jej rast.

Ctíme si flexibilitu a schopnosť prispôsobiť sa

Ak chceme zostať úspešní, musíme byť schopní vyrovnať sa so zmenami, učiť sa nové veci, prijímať nové skúsenosti a rešpektovať osobné ambície. Musíme byť citlivejší k požiadavkám trhu a prostredia. Spájame potreby našej spoločnosti s potrebami našich zamestnancov. To nám dáva solídny základ pre rozvoj nášho podnikania a zručností našich zamestnancov pre splnenie budúcich potrieb trhu.

Chceme, aby sa naši zamestnanci cítili dobre

Šťastné a zdravé pracovné prostredie je predpokladom pohody a kreativity. Naším cieľom je brať vždy do úvahy celého človeka, s cieľom vytvoriť rovnováhu medzi prácou a voľným časom. Aktívne odporúčame našim zamestnancom pohyb a starostlivosť o zdravie. V zdravom tele zdravý duch.

Voľné pracovné pozície

Sme tu pre vás.
Od začiatku až po koniec.

Hľadáte špecifický produkt? Mali by ste záujem o navrhnutie riešenia na mieru, podľa vašich predstáv? Alebo vás jednoducho zaujíma, čo vám vieme ponúknuť? Kontaktujte nás - sme tu pre vás!