KINNARPS PRE ŠKOLY

Počas jesene zariadil Kinnarps viaceré školy naprieč Slovenskom rôznorodým školským nábytkom. V jednotlivých školách môžete nájsť rozličné typy nábytku od spoločnosti Kinnarps, keďže výber zariadenia odráža aktuálne potreby tej-ktorej školy. Každému projektu totiž predchádza dôkladná analýza priestorov a konkrétnej situácie – preto sa môže výsledok častokrát líšiť, aj keď sa napríklad jedná o dve navzájom susediace základné školy.

Kinnarps vo svojom sortimente ponúka široký výber školských produktov pre vzdelávacie prostredia. Okrem samotného výberu školského nábytku je rovnako dôležité jeho usporiadanie, ktoré výrazne prispieva k vyššej produktivite a vzájomnej spolupráci žiakov. Preto Kinnarps vytvoril koncept Kinnarps Next Education®. Kinnarps Next Education je metóda, ktorá uľahčuje tvorbu vzdelávacích priestorov, vychádzajúca z potrieb konkrétnej školy. Samotnému návrhu projektu predchádza podrobná analýza situácie a fyzického prostredia a do jeho tvorby sú okrem našich odborníkov prizvaní aj učitelia a žiaci.

„Dnešné deti sa učia a objavujú novými spôsobmi. Tak prečo by mal byť interiérový dizajn a nábytok pre školy rovnaký ako predtým? Flexibilné riešenia interiérového dizajnu prinášajú vďaka prispôsobiteľným produktom možnosť kombinovať rôzne kusy nábytku alebo usporiadať nábytok tak, aby vyhovoval konkrétnemu jednotlivcovi a úlohe počas vyučovania.“

Peter Švacho, Executive Manager, Kinnarps Slovensko

zariadených nábytkom od Kinnarps počas jesene 2021

Stredná zdravotnícka škola, Liptovský Mikuláš

Základná škola s materskou školou Pod Vinbargom, Bardejov

Základná škola, Nábrežná, Nové Zámky

Základná škola, Obchodná, Sečovce

Základná škola, Strážnická, Skalica

Základná škola Mateja Bela, Kláštorná, Šamorín

Základná škola, Veľkomoravská,Trenčín

Gymnázium Šurany

Spojená škola Sv. Rodiny, Bratislava

Základná škola Jána Švermu, Humenné

Stredná odborná škola služieb a priemyslu sv. Jozafáta, Trebišov

Základná škola, Námestie mládeže, Zvolen

V rámci projektu Modernejšia škola sme spolupracovali s firmou Kinnarps. Z jej širokej ponuky nás zaujali úložné skrinky Space, ktoré slúžia aj na sedenie. Žiaci si skrinky veľmi obľúbili, využívajú ich v oddychových zónach na chodbách - na posedenie cez prestávky, na oddych aj na samoštúdium, ale aj počas vyučovania na skupinové vyučovanie.

Spolupráca s firmou bola na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni – od cenovej ponuky, vypracovania vizualizácií farebných prevedení skriniek až po dodávku tovaru. Obzvlášť oceňujeme vykládku tovaru a inštaláciu skriniek priamo na určené miesto.

Mária Bobotová, zástupkyňa školy, ZŠ Strážnická, Skalica

ZARIAĎUJETE VAŠU ŠKOLU ALEBO POTREBUJETE DOPLNIŤ NÁBYTOK?

Pri zariaďovaní školských priestorov vzniká častokrát veľa otázok. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam pri zariaďovaní školských priestorov vám radi pomôžeme v každej fáze vášho projektu. Avšak, nie vždy sa musí jednať len o veľkolepý projekt obstarávania nábytku. Niekedy je možné priestory školy oživiť a prakticky vylepšiť vďaka jednoduchým trikom, ako je napríklad zakomponovanie akustických riešení do priestoru alebo zaradením oddychovej zóny pre žiakov. Ako podpora vám môže slúžiť naša analýza priestoru a situácie, v ktorej sa momentálne nachádzate či vizualizácia navrhovaného riešenia.

SPOĽAHNITE SA NA NÁS

PRVÝ KONTAKT

Nemusíte za nami merať cestu. Dohodnite si s nami stretnutie a prídeme priamo do vašej školy, kde zhodnotíme situáciu a vypočujeme si vaše priania a požiadavky. Pokiaľ vám situácia nedovoľuje osobné stretnutie, pošlite nám fotogragie súčasného stavu a priblížte nám vašu víziu.

PORADENSTVO

Na trhu je v súčasnosti množstvo produktov. Tak ktorý si vybrať? Poradíme vám, aký nábytok použiť do učební, spoločných priestorov, oddychových zón alebo jedální. To všetko s prihliadnutím na ergonómiu pre jednotlivých žiakov, ale aj celé prostredie.

VIZUALIZÁCIA

Zaujíma vás, ako bude vyzerať výsledné riešenie? Vaše predstavy spracujeme do formy vizualizácie, takže budete presne vedieť, ako budú vyzerať vaše učebne alebo kabinety. Nie ste si istí farebným prevedením? Ešte pred finálnym rozhodnutím vám vieme kedykoľvek do vizualizácie zapracovať navrhované zmeny.

ČAS

Chcete vedieť, v akej farbe možno vyhotoviť vybranú školskú stoličku alebo, aká je jej cena? Vypracujeme vám obratom cenovú ponuku a ochotne zodpovieme vaše otázky či pripomienky.

DODANIE

Váš nábytok vám dodáme vo vopred dohodnutom termíne priamo ku vám do školy, zmontujme ho a rozložíme do priestoru. Pre čo najlepšiu ergonómiu vám na mieste vysvetlíme nastavenia konkrétneho nábytku, tak aby vyhovoval žiakom aj učiteľom.