PRODUKTOVÉ NOVINKY 2019

Naša skupina značiek ponúka široký a pestrý sortiment výrobkov. Každá značka má svoj vlastný výraz, ktorý prináša riešenia vyhovujúce rôznemu vkusu. Spoločný menovateľ, ktorý všetky zdieľajú? Vášeň pre ergonómiu, udržateľnosť a skvelý dizajn. Tie nájdete odrazené aj v tohtoročných novinkách.

Kinnarps-logo.png

Už 75 rokov dodáva Kinnarps spoľahlivé a komplexné riešenia so zameraním na funkčnosť, ergonómiu a elegantný škandinávsky dizajn.

Prečítajte si viac o spoločnosti Kinnarps

News_Kinnarps_Vibe2.jpg

Vibe

DIZAJn: Kinnarps Studio

Paravány série Vibe obsahujú veľké množstvo podlahových, nástenných, stropných a stolových paravánov dostupných v početných veľkostiach, farbách a prevedeniach. Stolové paravány sú zvukpohlcujúce a sú dostupné v dvoch kategóriách: Vibe Light, ktoré rozdeľujú priestor, a Vibe Focus, ktoré rozdeľujú priestor a absorbujú zvuk. Vibe viete rýchlo a jednoducho namontovať pomocou unikátneho príslušenstva, ktoré nájdete na množstve našich paravánov. A môžete si jednoducho prispôsobiť priestory tak, aby vyhovovali vašim konkrétnym potrebám vďaka výberu z nášho príslušenstva a farieb.

Prečítajte si viac

News_Kinnarps_KCS.jpg

Nová morená dyha

K DISPOZÍCII V Kinnarps Colour Studio

Tento rok sme na trh uviedli morený jaseň v nových farbách. Kvalitná dyha a remeselnícky proces farbenia vytvára harmonické farby, ktoré zvýrazňujú prirodzené zrno dreva. Skvelým doplnkom sú textílie a ďalšie materiály z palety Kinnarps Color Studio. Môžete ich navzájom kombinovať alebo jednoducho vytvoríte monochromatický výraz.

Prečítajte si viac

News_Kinnarps_Leia.jpg

Leia v nových farbách

DIZAJn: Johan Larsvall and Nils Löventorn

Stolička LEIA od spoločnosti Kinnarps je k dispozícii v ešte kreatívnejších farbách. Rodina zábavných stoličiek je dostupná v trinástich ladiacich farbách, vrátane hrušky, citrónu, nugátu, čučoriedky, zaprášenej modrej alebo tohtoročnej farby koralu. Nielen, že získate viac možností, ale vďaka novým odtieňom stoličky Leia bude vaše pracovné prostredie farebnejšie, atraktívnejšie a kreatívnejšie.

Prečítajte si viac

KL01-000085A.png

Materia predstavuje experimentálnu a kreatívnu značku, ktorá sa dostáva až za hranice použiteľnosti a architektúry. Vďaka nepredvídateľnosti a koncepčnému dizajnu, Materia formuje a uľahčuje dynamický proces v modernej spoločnosti.

Prečítajte si viac o spoločnosti Materia

News_Materia_Alto.jpg

Alto

DIZAJn: Mattias Stenberg

Sedačka Alto je svedomito vyrobený, všestranný kus nábytku s neobvyklou výškou sedenia 630 mm. Dizajn sa vyznačuje jednoduchosťou, ako už napovedá jeho tvar a flexibilita, vďaka ktorej môžete kombinovať niekoľko jednotiek a vytvoriť tak väčšie usporiadania. Zaoblený tvar vankúšov a skutočnosť, že línia je viditeľná zvnútra i zvonku, ešte viac zvyšujú identitu tohto kusu a predvádzajú jeho krásu zo všetkých uhlov. Ďalším doplnkom je vrecko všité do oboch koncov, kam môžete uložiť časopisy či menu. Alto nájdete v ponuke ako kreslo, dvojmiestnu, trojmiestnu alebo rohovú pohovku. Rám v chróme alebo CbM* práškovom lakovaní.

*CbM = zaprášená ružová, hrdzavo červená, modrosivá, zelená, biela, sivá, tmavosivá, čierna

Prečítajte si viac

News_Materia_Anagra.jpg

Anagram

DIZAJn: Fredrik Mattson

Silná identita tejto stoličky umožňuje, aby bola buď hravá a farebná alebo sofistikovaná a rafinovaná. Vďaka robustnému rámu a premysleným detailom dokáže stolička zvládnuť drsné prostredie. Nohy sa na zadnej strane navíjajú a tvoria tak elegantnú rukoväť pre jednoduché posúvanie stoličky. Sedadlo a operadlo majú tlakom liate hliníkové gombíky zodpovedajúce farbe rámu. Lakťová opierka s liatym TPE dodáva produktu jemnejší výraz a taktiež chráni stolové dosky pri zavesení stoličky. Stolička Anagram je k dispozícii bez čalúnenia, s čalúneným sedákom alebo plne čalúnená. Rám v chrómovom alebo CbM* práškovom lakovaní.

*CbM = zaprášená ružová, hrdzavo červená, modrosivá, zelená, biela, sivá, tmavosivá, čierna

Prečítajte si viac

News_Materia_CrestTable.jpg

Crest table

DIZAJn: Mattias Stenberg

Tento vyšší stôl sa môže pochváliť dvojitými stolovými doskami, čo umožňuje kombinovanie rôznych materiálov. Atraktívny doplnok série Crest. Priestor medzi stolovými doskami poskytuje buď skryté alebo viditeľné uloženie. Vyberte sklo alebo drevo pre obe stolové dosky alebo zmiešajte sklo s masívnym alebo dýhovaným drevom. Pevné dosky majú rafinovaný výklenok, kam jednoducho umiestnite časopisy. Nohy z tlakového odliatku podčiarkujú triezvy a seriózny pocit z tohto stola. Stôl je k dispozícii v mnohých formátoch a vyzerá skvelo aj v zoskupeniach. Rám v chróme alebo CbM* práškovom lakovaní.

*CbM = zaprášená ružová, hrdzavo červená, modrosivá, zelená, biela, sivá, tmavosivá, čierna

Prečítajte si viac

Skandiform_logo.png

Skandiform čerpá inšpiráciu zo škandinávskych tradícií v oblasti dizajnu, ktoré odrážajú krásu organickej modrotlače prírody a širokú paletu farieb.

Prečítajte si viac o spoločnosti Skandiform

News_Skandiform_Fendo.jpg

Fendo

DIZAJn: Stefan Borselius

So stoličkou Fendo sa Stefanovi Borseliusovi podarilo skutočne komprimovať komfort! Sedadlo, ktoré sa ohýba smerom nahor a zaoblené operadlo, poskytuje stoličke Fendo komfort ozajstného kresla. Priestor medzi sedadlom a operadlom dodávajú stoličke elegantný vzhľad.

Prečítajte si viac

News_Skandiform_Aplomb.jpg

Aplomb

DIZAJn: Everything Elevated

Nový konferenčný stôl Aplomb sa hodí ku akémukoľvek štýlu alebo miestnosti a môže byť prispôsobený tromi rôznymi stolovými doskami, skrytým priestorom pre elektrické káble, integrovanou zásuvkou a výrezmi. Skutočnosť, že stôl s toľkými funkciami spočíva na takých ľahkých nohách ho predurčuje pre samostatnú konferenciu!

Prečítajte si viac

News_Skandiform_Primo.jpg

Primo bord   

DIZAJn: Stefan Borselius 

Rôzne tváre stolu Primo odrážajú rôznorodé skosenia rámu, ktoré sa spájajú do kruhového stĺpika a ľahkej nohy. Univerzálnosť tohto stola je naozaj prvotriedna vďaka 18 rôznym veľkostiam, tvarom, materiálom, výškam a farbám, z ktorých si môžete vybrať!

Prečítajte si viac

NC_logo.png

NC Nordic Care je postavená na škandinávskom dedičstve starostlivosti o ľudí a prírodné prostredie. Základné hodnoty demokracie, účasti a zodpovednosti sa jasne odrážajú v celej ponuke produktov.

Prečítajte si viac o NC Nordic Care

News_NC_HumlanSnurr.jpg

Humlan S otoČnou podnoŽOU

DIZAJn: Eva Schildt

Rodina Humlan (v preklade čmeliak) sa neustále rozširuje a túto sezónu je populárna stolička vybavená aj otočnou základňou, čím je ideálna do aktívnych prostredí, ako sú kancelárie, konferenčné miestnosti a školy. Základňa je vyrobená z FSC certifikovaného dreva pre prirodzený, štýlový výraz. Stolička má rovnaký mäkký a obopínajúci tvar ako jej pôvodný predchodca, samozrejme si môžete vybrať tú istú alebo inú tkaninu pre sedadlo a operadlo. Odnímateľná tkanina stoličky Humlan umožňuje pranie a opätovné použitie, čo odráža našu politiku udržateľnosti.

Prečítajte si viac

News_NC_HumlanHjul.jpg

Humlan na kolieskach

DIZAJn: Eva Schildt

Rodina Humlan (v preklade čmeliak) sa neustále rozširuje a túto sezónu je populárna stolička vybavená aj kolieskami, čím je ideálna do aktívnych prostredí, ako sú kancelárie, konferenčné miestnosti a školy. Základňa je vyrobená z FSC certifikovaného dreva pre prirodzený, štýlový výraz. Stolička má rovnaký mäkký a obopínajúci tvar ako jej pôvodný predchodca, samozrejme si môžete vybrať tú istú alebo inú tkaninu pre sedadlo a operadlo. Odnímateľná tkanina stoličky Humlan umožňuje pranie a opätovné použitie, čo odráža našu politiku udržateľnosti.

Prečítajte si viac

News_NC_Orkester.jpg

ORKESTER

DIZAJn: Mia Cullin

Inšpirácia pre Orkester (v preklade orchester) pochádza z klavírnej stoličky s výškovo nastaviteľným sedadlom, ale aj z tradičného dreveného nábytku spojeného bez skrutiek a kovových kovaní. Kolekcia je vyrobená z masívneho jaseňa a pozostáva zo stolice a lavice s dvoma sedadlami. Orkester je ideálny pre školy, strediská dennej starostlivosti, čakárne, recepcie, chodby, vstupné miestnosti a podobné prostredia. Vzhľadom k tomu, že sedadlá sú výškovo nastaviteľné, môžete si vybrať výšku sedadla, ktorá vám najlepšie vyhovuje a stále budete sedieť vedľa svojho priateľa, rodiča alebo dieťaťa.

Prečítajte si viac

CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC O NAŠICH NOVINKÁCH?

Kontaktujte nás