formujte kinnarps zajtrajška

SPOLUÚČASŤ A ZÁVÄZOK

Máme radi pocit z dobre vykonanej práce. Ten obohacujúci pocit hrdosti na to čo robíte. Tie chvíle, keď ste šťastní a naplnení, ste na chvíľu hrdina. O ten pocit sa snažíme každý deň. Avšak neriadime sa len výsledkami. Chceme byť súčasťou niečoho väčšieho a aktívne sa podieľať sa na niečom, čo tvorí celok.

Kjell Strandberg, Riaditeľ ľudských zdrojov, Kinnarps AB

Catarina Källgren, Director of Human Resources

TRI VECI, KTORÉ MILUJEME

Zamestnávame ľudí, nie len pracovníkov

Malá rodinná firma, ktorá prerástla do globálnej organizácie s tisíckami zamestnancov po celom svete, to je naša história. Naším cieľom je, aby sa každý z nich osobne zapojil do formovania budúcnosti spoločnosti Kinnarps. Zdedili sme ducha rodinného podniku - niečo, čo treba milovať bez ohľadu na veľkosť firmy alebo jej rast.

ctíme si flexibilitu a schopnosť prispôsobiť sa

Ak chceme zostať úspešní, musíme byť schopní vyrovnať sa so zmenami, učiť sa nové veci, prijímať nové skúsenosti a rešpektovať osobné ambície. Musíme byť citlivejší k požiadavkám trhu a prostredia. Spájame potreby našej spoločnosti s potrebami našich zamestnancov. To nám dáva solídny základ pre rozvoj nášho podnikania a zručností našich zamestnancov pre splnenie budúcich potrieb trhu.

chceme, aby sa naši zamestnanci cítili dobre

Šťastné a zdravé pracovné prostredie je predpokladom pohody a kreativity. Naším cieľom je brať vždy do úvahy celého človeka, s cieľom vytvoriť rovnováhu medzi prácou a voľným časom. Aktívne odporúčame našim zamestnancom pohyb a starostlivosť o zdravie. V zdravom tele zdravý duch.

VOĽNÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

SME TU PRE VÁS.
OD ZAČIATKU AŽ PO KONIEC.

Hľadáte špecifický produkt? Mali by ste záujem o navrhnutie riešenia na mieru, podľa vašich predstáv? Alebo vás jednoducho zaujíma, čo vám vieme ponúknuť? Kontaktujte nás - sme tu pre vás!