Prípad : PEAKS & PLAINS

SCANDI-COOL DODÁVA ISKRU DO MACCLESFIELD-U

Keď spoločnosť Peaks & Plains Housing Trust chcela znížiť svoje náklady za nehnuteľnosť a vytvoriť živé a agilné pracovné prostredie bez používania papiera, vybrali si za svojho dodávateľa nábytku Kinnarps.

Financovaním rekonštrukcie umožňujúcej dramatickú zmenu kvality a štýlu pracovného prostredia prostredníctvom prenájmu momentálne nevyužívaného priestoru, vytvorila spoločnosť Peaks & Plains dynamické, efektívne a vizuálne ohromujúce kancelárie v ich domovskom meste Macclesfield.

"Dôležité bolo odraziť prácu na báze dôvery a charakter našej komunity. Chceli sme byť odvážni a vzrušujúci - a napriek tomu si udržať hodnoty dôvery v bývanie...efektívnu, starostlivú a pozitívnu silu, ktorá zlepšuje život miestnych ľudí."

Tim Pinder, generálny riaditeľ

Chceli by ste zistiť, ako prejsť na agilný spôsob práce?

Opýtajte sa nás ako

KOMUNITY V RÁMCI KOMUNÍT

David Wilcock z Bandu, poverený architekt, chcel dosiahnuť silný domáci pocit, ktorý by odrážal tieto hodnoty a prácu, ktorú dôvera umožňuje." Schéma pochádza z našich skúseností v mestskom plánovaní a komunitných projektoch," hovorí David. "Chceli sme vytvoriť pracovisko, ktoré by obsahovalo komunity v komunitách. So zmysluplnými miestami, aké vytvárajú sami Peaks & Plains. A aby sme odrazili ich silné prepojenie s domácim životom ľudí, zakomponovali sme do projektu aj domácu, prirodzenú estetiku."

JEDNODUCHÉ, NEOKÁZALÉ A PRIRODZENÉ

Voľba nábytku spoločnosti Kinnarps a našich značiek Materia a Skandiform bola dokonalým vyjadrením stručnosti. "Nábytok Kinnarps má v jadre veľmi inkluzívny, praktický a rozumný dizajnový jazyk. Scandi-design odstraňuje komplikované a oslavuje čisté línie. Jednoduchý, neokázalý a prirodzený. Poskytuje ľuďom pocit pohody, čo je pravdepodobne dôvod, prečo je taký populárny u spotrebiteľov. Cítili sme, že je to perfektná voľba pre tento projekt, pretože je podčiarknutý chladnou, pokojnou - ale úžasne atraktívnou - atmosférou, ktorú sme chceli dosiahnuť."

Inštalovali sme širokú škálu nábytku v rôznych umiestneniach. Od pracovných staníc a pracovných stoličiek až po sedací nábytok a nábytok do konferenčných miestností, všetko v ponuke látok, ktoré dopĺňajú „funky“ koberce alebo prírodné drevené dizajnové prvky.

"V zasadacej miestnosti je stena s veľkým obrázkom od miestneho fotografa zachytávajúci skupinu žien, ktoré sa zdajú byť úplne spokojné so svojim životom. Je tam ako pripomienka toho, prečo sme tu. Myslím, že naše nové pracovisko preniká tým istým posolstvom. Možnosťou urobiť zmenu k lepšiemu v živote ľudí."

Tim Pinder, generálny riaditeľ

Opýtajte sa nás viac o tomto projekte

Kontaktujte nás

Obrázky a video: Redshift Media