Prípad : BRAIN EMBASSY

FAKTY O PROJEKTE

Klient:
Brain Embassy

Dizajn:
Studio mode:lina™ a Archicon

Developer:
Adgar Poľsko

Podlahová plocha:
1300 m²

Dokončenie:
2017

VITAJTE SPÄŤ V BRAIN EMBASSY

DIZAJN PODPORUJE INOVÁCIU

Brain Embassy je pracovný priestor, v ktorom sa ľudia a myšlienky zrážajú. Podnikatelia, začínajúce podniky a nezávislí pracovníci koexistujú a spolupracujú v priestore určenom pre inováciu. Rok od jeho otvorenia sme tu opäť, aby sme zistili, ako ergonomický dizajn môže posilniť obchod a ľudí. Jedna vec je istá – obchody idú dobre. Brain Embassy sa za posledných 12 mesiacov zdvojnásobilo. Spoločnosť Kinnarps asistovala interiérovým architektom mode:lina ™ a Archicon v poslednej fáze rozširovania spĺňajúc náš prísľub o riešení pracovných priestorov pre prosperitu a blahobyt.

"Brain Embassy nám umožnilo prezentovať naše vedomosti, produktový rad a nadčasovú kreatívnosť na maximum."

Monika Miksa

TRANSFORMAČNÝ DIZAJN

Lavica Park bola navrhnutá tak, aby vás preniesla von. Vyvoláva zvedavé pohľady a poskytuje pohodlné sedenie, lamely je možné objednať v niekoľkých tkaninách a vytvárajú tak pocit mestského priestoru alebo listnatého parku.

ROZŠÍRTE SVOJE MYŠLIENKY

CAP je malá, všestranná stolica, ktorá je dômyselne stohovateľná. Ideálna pre rozhovory alebo improvizované stretnutia, je potiahnutá plsťou, ktorá je pohodlná a zvukpohlcujúca. Plastový kruh je k dispozícii v piatich rôznych farbách.

PRIESTOR NA PREMÝŠĽANIE

Stoly Oberon sú pracovnými plochami budúcnosti. Flexibilné a funkčné, elegantné línie Oberonu a premenlivá pracovná výška poskytujú všetko, čo potrebujete k dokončeniu úlohy.

FUNKČNÝ DESIGN

Brain Embassy je postavené na synapsickej mriežke, ktorá prechádza celým pracovným priestorom. Je skvelým vzorom ľudského mozgu v úžasnej fúzii neurovedy a interiérového dizajnu. Všetko je určené na stimuláciu kreatívneho procesu. Členovia komunity v Brain Embassy očakávajú najkvalitnejšie riešenia pre urýchlenie nápadov a zvýšenie produktivity.

S našimi znalosťami funkčného dizajnu sme vybrali prvky, ktoré vytvárajú rôznorodý a všestranný pracovný priestor. Každý člen komunity má funkčné nástroje pre inováciu a rozvíjanie svojich nápadov. Akcie v rámci spolupráce sa môžu konať pri stole, ale celý priestor bol navrhnutý tak, aby inicioval stretnutia a zlepšil spoluprácu. Pretože chápeme, ako plynú myšlienky, vytvorili sme možnosti spolupráce všade, kde vás napadne.

KREATÍVNA HRA

Skvelo navrhnutá barová stolička Flex pridáva hravý prvok akémukoľvek usporiadaniu. Flex Up je výškovo nastaviteľná verzia s otočnou opierkou na nohy. Jednoduchá príležitosť na rýchle stretnutie alebo kreatívnu hru.

RIEŠENIA PRE POHODU PRI PRÁCI

Nová sekcia Brain Embassy má takmer 1300 m2 a zahŕňa veľký priestor pre spolutvorbu, ktorý môže byť rozdelený do troch menších miestností až pre 120 osôb. Členovia komunity môžu využiť Miestnosť na krátky spánok, Miestnosť na meditáciu, tri menšie zasadacie miestnosti a priestor pre workshopy.

Šťastní a zdraví pracovníci sú plní nápadov a sú produktívnejší. Členovia Brain Embassy využívajú ergonomické riešenia určené na zvýšenie pohody pri práci. Zamerali sme sa na riešenia, ktoré zvyšujú pohyb a podporujú aktivitu, popri navrhovaní tichých priestorov pre inkubáciu nápadov. Veríme, že pohoda pri práci je kľúčovou zložkou inovácie. Ergonomický dizajn podporuje dobré nápady a spoluprácu.

Starostlivo vyrobená. Embrace bola zhotovená so zmyslom pre detail a zohľadnením rôznych prostredí a kontextov. Pre spontánne rozhovory alebo keď potrebujete prestávku, Embrace je flexibilná a funkčná.

MÔŽEME VÁS VIESŤ

V priebehu tejto poslednej fázy vývoja prebehla konzultácia Brain Embassy s členmi komunity, aby zabezpečili, že interiérové riešenia vyhovujú ich potrebám. Ako vedúci dodávateľ riešení pracovných priestorov v Európe, so šiestimi špecializovanými partnermi, sme poskytli poznatky a odborné znalosti na zabezpečenie najlepších riešení pracovného priestoru pre svojich členov komunity.

Takže po roku, ako členovia komunity hodnotia prácu na Brain Embassy? Nuž, nie je prekvapením, že tam radi pracujú. 93% cítilo, že priestor vytvára lepšiu pracovnú atmosféru a 95% uviedlo, že odporúčajú Brain Embassy obchodným partnerom alebo priateľom. Sme šťastní. Prečo sa nami nenechať viesť?

Orámujte si svoje nápady. Frame - v tvare rámu, je navrhnutý tak, aby vytvoril pocit sedenia vo vašom vlastnom priestore. Môžete si sadnúť doprostred alebo relaxovať a použiť jednu stranu ako operadlo. Ideálne pre tvorivú spoluprácu alebo brainstorming osamote.

ZHRNUTIE

  • Funkčný dizajn vytvára harmóniu.
  • Ergonómia tvaruje spôsob, akým spolupracujeme.
  • Pohoda ovplyvňuje produktivitu.
  • Pracovný priestor pre zdravých ľudí, bohatých na nápady.

CHCELI BY STE ZISTIŤ, AKO PREJSŤ NA AGILNÝ SPÔSOB PRÁCE?

Opýtajte sa nás ako