SYNCHRONIZOVANÉ

PROSTREDNÍCTVOM KINNARPS COLOUR STUDIO

UVÁDZAME JASEŇ MORENÝ NA NOVÉ ODTIENE. VYSOKOKVALITNÁ DYHA A REMESELNÝ PROCES MORENIA ZABEZPEČUJÚ HARMONICKÉ FARBY, KTORÉ ZVÝRAZŇUJÚ PRIRODZENÉ VLÁKNO DREVA. PODPORTE SVOJ DIZAJNOVÝ VÝRAZ POMOCOU TEXTÍLIÍ A OSTATNÝCH MATERIÁLOV Z PALETY KINNARPS COLOUR STUDIO, KOMBINUJTE, ZLAĎUJTE ALEBO PODPORTE MONOCHROMATICKÝ VZHĽAD.

NOVÉ MATERIÁLY V KINNARPS COLOUR STUDIO

Do našej farebnej palety Kinnarps Colour Studio uvádzame nové, atraktívne materiály. Novinku predstavuje morená dyha v jedenástich unikátnych odtieňoch, ktoré je možné kombinovať a ladiť s inými textíliami a materiálmi z palety Kinnarps Color Studio. Taktiež do nášho štandardného sortimentu pridávame tmavohnedú dubovú dyhu. Okrem toho predstavujeme tmavosivý laminát, ktorý je možné použiť v štýlových kombináciách s našimi ostatnými materiálmi. Ako nový materiál pre stolové dosky predstavujeme čierne linoleum - prirodzené a elegantné. Všetky novinky sú súčasťou nášho štandardného sortimentu, ktorý nám umožňuje rýchle a efektívne dodania, a to aj v prípade veľkých projektov. Prečítajte si viac o našich nových odtieňoch.

 

JEDENÁSŤ NOVÝCH MORENÝCH ODTIEŇOV - VYBRANÝCH ARCHITEKTMI

Nové farby a materiály v našej palete Kinnarps Colour Studio boli vyvinuté v úzkej spolupráci s architektmi a interiérovými dizajnérmi. Prečítajte si viac o tom, ako môžete kombinovať a zlaďovať rôzne morené odtiene a materiály.

"Vďaka viacerým možnostiam je proces uvedomenia si vlastnej vízie oveľa kreatívnejší. Morená dyha zvýrazňuje prirodzenosť dreva, pretože zachováva jeho skutočný vzhľad. Vnímam to tak, že je jednoduché zosúladiť nové povrchy s iným nábytkom, identifikovať základ farby a kombinovať ho s iným materiálom."

Ingrid Ehrnebo, White Arkitekter

MORENÁ DYHA - UDRŽATEĽNÁ VOĽBA

Pokiaľ sa rozhodnte pre náš morený jaseň, robíte udržateľnú a ekologickú voľbu, keďže pri výrobe našej dyhy pre nábytok používame certifikované drevo FSC® zo zodpovedne spravovaných lesov. Naše moridlo pozostáva z vody a pigmentu. Lak neobsahuje žiadne rozpúšťadlá a aplikuje sa v samostatnom procese.

NOVÉ!

ČIERNE LINOLEUM PRE STOLOVÉ DOSKY

Od dnes si z našej ponuky môžete vybrať stolové dosky pokryté čiernym linoleom. Exkluzívny prírodný materiál príjemný na dotyk, ktorý sa jednoducho čistí a prispieva k lepšej hladine zvuku pri práci.

 

Prečítajte si viac!

NOVÉ!

TMAVOSIVÝ LAMINÁT

Od dnes nájdete v ponuke pre naše stoly tmavosivý laminát. Odtieň perfektne ladí s našimi ostatnými materiálmi a ponúka veľa možností pre realizáciu rôznych štýlov a kreatívnych nápadov.

 

Prečítajte si viac!

NOVÉ!

TMAVOHNEDÝ DUB

Do nášho štandardného sortimentu uvádzame tmavohnedý dub. Morený povrch vzbudzuje exkluzívny vzhľad, keďže zvýrazňuje prirodzené vlákno duba a vášmu interiéru dodáva váhu a hĺbku. Nadčasový a elegantný!

 

Prečítajte si viac!

TÓN V TÓNE

Kombinujte a zlaďujte morený jaseň s textíliami a inými materiálmi.