SPACE OD KINNARPS – HRDÝ VÍŤAZ GERMAN DESIGN AWARD 2018

SPACE od Kinnarps, dobre premyslený koncept určený pre pracovné prostredia súčasnosti aj budúcnosti, bol ocenený ako víťaz German Design Award 2018. Cena je udeľovaná produktom, ktoré prinášajú prelomový prínos v oblasti nemeckého a medzinárodného dizajnu.

PONUKA NEKONEČNÝCH RIEŠENÍ

Je to naozaj veľmi dobrá správa, hovorí Elisabeth Slunge, Director Global Range and Comunications, Kinnarps. Sme veľmi hrdí na to, že sme dostali takú prestížnu cenu a ďakujeme porote za uznanie našej dizajnérskej práce a ocenenie konceptu SPACE. Koncept je vytvorený a navrhnutý ako prirodzená časť kancelárskeho života dneška, ale aj zajtrajška, ponúkajúc naozaj nekonečné možnosti.

Elisabeth Slunge, Elisabeth Slunge, Director Global Range and Communications

SPACE je koncept nábytku navrhnutý Stefanom Brodbeckom (Brodbeck Design) pre súčasný i budúci spôsob práce, stretnutí a uskladňovania. Rada je založená na veľkom množstve úložných priestorov, ktoré sú prepájané a kombinované v závislosti od požadovanej funkčnosti a vzhľadu. Flexibilita systému poskytuje priestor pre koncentráciu aj diskusiu, rovnako ako priestor pre skupinové aj individuálne ​​oblasti.

 Dizajn, ako taký vytvára odlíšenie, ale určuje aj smer. To dokáže aj úložný systém SPACE, ktorý má funkcie, čo nás nadchnú, a možnosti na vytvorenie funkčných, ale aj emotívnych a inšpiratívnych riešení kancelárskych priestorov, vysvetľuje dizajnér systému SPACE Stefan Brodbeck, Brodbeck Design.

 V tomto roku sa o German Design Award uchádzalo viac ako 5000 záujemcov. Cena, ktorá má pri výbere víťazov, v procese nominácií a výbere odborníkov Nemeckej Rady pre dizajn nastavené tie najvyššie kritériá, pozýva do súťaže len tie produkty, ktoré sa preukázateľne odlišujú od svojich konkurentov vďaka kvalite ich dizajnu.

O German Design Award 

NAJVYŠŠIA CENA NEMECKEJ RADY PRE DIZAJN

The German Design Award je najvyššou medzinárodnou cenou Nemeckej rady pre dizajn. Jej cieľom je objaviť, predstaviť a oceniť jedinečné trendy v dizajne. Preto sa každý rok oceňuje to najlepšie z produktového a komunikačného dizajnu, pričom všetky produkty sú svojím spôsobom prelomové vo svete medzinárodného dizajnu. Cena The German Design Award bola založená v roku 2012 a je jednou z najrešpektovanejších dizajnérskych súťaží na svete, vysoko cenená aj mimo profesionálnych kruhov. http://www.german-design-award.com

O spoločnosti Kinnarps

 KINNARPS DODÁVÁ RIEŠENIA PRACOVNÝCH PRIESTOROV

 Spoločnosť Kinnarps založili v roku 1942 Jarl a Evy Andersson. K dnešnému dňu je to 100% vlastnený rodinný podnik, v súčasnosti pod vedením Jarlovych a Evyných detí a vnúčat. Kinnarps poskytuje riešenia interiérových pracovných prostredí pre kancelárie a verejné priestory. Vysoká kvalita a nízky dopad na životné prostredie označujú celý hodnotový reťazec - od základných surovín až po hotové riešenia pracovných priestorov. Kinnarps je v súčasnosti jedným z najväčších európskych poskytovateľov riešení interiérov pracovných priestorov. Obchodné operácie sa uskutočňujú v približne 40 krajinách a obrat spoločnosti za rok 2015/2016 predstavoval 3,8 miliárd švédskych korún.

K stiahnutiu